flag

۱۸ آذر مـاه ۱۳۹۷

بریده جراید

آرشیـو

۰۱ اردیبهشت مـاه ۱۳۹۸

سازمان توسعه صنعتی ملل متحد، اعلام کرد:پروژه‌ی یک میلیون دلاری ایران به دنبال توانمندسازی زنجیره‌ی ارزش ICT/ ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه‌ی اقتصاد یکپارچه‌ی منطقه‌ای برای استارتاپ‌های ایرانی و SMEها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: پروژه‌ی یک میلیون دلاری ایران به دنبال توانمندسازی زنجیره‌ی ارزش بخش ICT ایرانیان است و هدف این پروژه، ایجاد فرصت‌های شغلی بومی و همچنین توسعه‌ی اقتصاد یکپارچه‌ی منطقه‌ای برای استارتاپ‌های ایرانی و SMEهاست.

۰۱ اردیبهشت مـاه ۱۳۹۸

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران :مناطق سیل زده نگران قطع خدمات مخابراتی بدلیل بدهی نباشند

مهندس سید مجید صدری با اشاره به همگامی شرکت مخابرات ایران با وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در راستای کمک به هموطنان مناطق سیل زده و مسئولیت اجتماعی شرکت گفت: تا پایان اردیبهشت ماه هیچ گونه خدمت مخابراتی در این مناطق به علت بدهی قطع نخواهد شد.

۲۸ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مهندس صدری: نشان ایثارگری، مسوولیت بالاتری دارد و انتظار جامعه را از ایثارگران بالا می برد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ایثارگری ویژه افراد خاصی ست که نشان آن، دارای مسوولیت بیشتری ست و انتظار جامعه از آنان بالاتر از افراد دیگر است.

۲۸ فروردین مـاه ۱۳۹۸

با تصویب یک قانون در بریتانیا صورت خواهد گرفت جریمه های سنگین در انتظار مدیران شبکه های اجتماعی

امروزه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، جهان را به دهکده‌ای کوچک تبدیل کرده چراکه همه اطلاع‌رسانی‌ها درلحظه انجام می‌گیرد و در جریان سیل، زلزله، حوادث تروریستی و... نیز شاهد بودیم که از این ظرفیت، بیشترین استفاده صورت گرفت. اما این سکه، روی دیگری هم دارد و گاه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، خبرهای جعلی، محتوای تروریستی و خشونت‌آمیز و... منتشر می‌شود که همین موضوع نگرانی‌های زیادی را در جهان ایجاد کرده است.

۲۵ فروردین مـاه ۱۳۹۸

دائمی شدن قراردادهای کارگزاران مراکز مخابرات روستایی با شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: در راستای تکریم و ارزش نهادن به زحمات کارگزاران روستایی، با تمام این کارکنان قرارداد دائم امضاء می‌شود.

آرشیـو

۳۱ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مدیرمخابرات منطقه کردستان : رعایت استانداردهای لازم در پروژه های مخابراتی موجب شد تا کمترین میزان خسارت ها در بارش های اخیر را متحمل شویم

دکتر آزاد حکمت با اشاره به مساله سیل و جاری شدن آب درپی بارشهای اخیر افزود: انجام دقیق و رعایت استاندارد های لازم در پروژه های مخابراتی موجب شد تا کمترین خسارت و قطعی ارتباط مخابراتی را در سطح استان داشته باشیم.

۲۸ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مدیر مخابرات منطقه کردستان،از تحقق ۱۱۵درصدی برنامه های اینترنت پرسرعت مخابرات منطقه در سال گذشته خبر داد

دکتر آزاد حکمت با اشاره به اینکه مخابرات منطقه به منظور پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان گام های چشمگیری در حوزه های مختلف مخابراتی برداشته است افزود: با دایری ۱۹ هزار و ۲۲ پورت اینترنت پرسرعت به مشتریان درسال گذشته موفق به تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه های این حوزه شده ایم.

۲۶ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مدیر مخابرات منطقه کردستان : سامانه USSD تلفن ثابت مخابرات با شماره‌#۲۰۲۰* در خدمت مشتریان است

دکتر آزاد حکمت افزود: سامانه USSD مخابرات، با شماره #۲۰۲۰* به صورت غیرحضوری فعال است و تمام مشتریان در سراسر استان می‌توانند با استفاده از این کد دستوری کلیه خدمات در خصوص تلفن ثابت خود را انجام دهند.

۱۱ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مدیر مخابرات منطقه کردستان ازتشکیل جلسه مدیریت بحران در این منطقه خبر داد

دکتر آزاد حکمت در جلسه ویدیو کنفرانسی با مدیران ستادی و روسای ادارات مخابرات در شهرستانهای استان با هدف بررسی و رصد وضعیت زیرساخت ها و تجهیزات مخابراتی افزود: مخابرات منطقه با انجام کارهای مقدماتی و مدیریت بحران ،در تمام حوزه ها بدون هیچ مشکلی خدمات مخابراتی را به مشتریان ارائه می دهد.

۰۶ فروردین مـاه ۱۳۹۸

مدیر مخابرات منطقه کردستان: برای تحقق شعارسال تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های مخابراتی را بکار خواهیم گرفت

دکتر آزاد حکمت با اشاره به نامگذاری امسال ازسوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "رونق تولید" افزود: بر اساس برنامه ریزی و سیاست گذاریهای صورت گرفته ، مخابرات منطقه کردستان از تمامی ظرفیت ها و فرصت ها در حمایت ازتولید کنندگان دریغ نخواهد کرد.

آرشیـو
آمار بازدید سایت

کاربران آنلاین : 23
بازدید امروز : 100
بازدید دیروز : 928
بازدید هفته جاری : 4155
بازدید ماه جاری : 3700
بازدید سال جاری : 22132
بازدید هفته قبل : 3553
بازدید ماه قبل : 18431
بازدید سال قبل : 423873
بازدید کل : 1801338