flag

1397/09/18

بریده جراید

آرشیـو

1398/04/24

برگردان کافوی شماره ۷ شهرک پردیس

کافوی شماره۷ شهرک پردیس سنندج روز سه شنبه ۹۸/۴/۲۵ برگردان خواهد شد.

آرشیـو

1398/04/25

مهندس صدری خبر داد: ۵ درصد به مجموع بسته های تمام مشترکین اینترنت مخابرات اضافه می شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به دلیل قطعی پیش آمده در ماه های گذشته و مغایرت های احتمالی موجود در حجم مصرفی مشترکین ، ۵ درصد به حجم بسته های اینترنت اختصاص داده شده به مشترکین مخابرات، بدون دریافت وجه اضافه اختصاص می یابد

1398/04/25

تحول دیجیتالی و سهم حداکثری کسب و کار آنلاین

ظهور فناوری‌های دیجیتالی پیشرفته، روش‌های سنتی که مردم به‌وسیله آن‌ها با یکدیگر همکاری و ارتباط برقرار می‌کنند و یا کارهایشان را با آن‌ها انجام می‌دهند را تغییر داده است. با استفاده از اطلاعات روز مدرن، سازمان‌ها باید دنیای جدید دیجیتالی را با ورود به مسیر تحول و گذار دیجیتالی در آغوش گیرند و خود را به این دنیا بسپارند.

1398/04/24

افزایش ۲ برابری بازار IT تا سال ۱۴۰۱

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت:یکی از برنامه‌های این سازمان با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نهادهای مربوط به فناوری این است که تا سال ۱۴۰۱ درآمد بازار آی‌تی را دو برابر کنیم.

1398/04/22

ارزان‌ترین و گران‌ترین اینترنت همراه جهان

به تازگی فهرستی از کشورهای جهان که ارزان‌ترین اینترنت همراه (موبایل دیتا) را به کاربران و شهروندان خود ارائه می‌دهند، ارائه و منتشر شده است.

1398/04/22

نگاهی به وضعیت استفاده از OSS و BSS در مخابرات

با شنیدن خبرها یی در مورد سرمایه‌گذاری ۵۳۰ میلیون پوندی اریکسون روی BSS یا سیستم پشتیبانی کسب‌وکار، در وهله اول کمی حیرت‌آور به نظر می‌رسد. در طی سال‌های اخیر رویکردهای درآمدزایی اپراتورهای همراه و سیستم‌های پشتیبانی کسب‌وکار تغییر کرده‌اند. روزگار سازوکارهای سنتی ارائه خدمات به پایان خود رسیده است و شرکت‌های مخابراتی در حال پذیرش این مسئله‌اند.

آرشیـو

1398/04/24

مدیر مخابرات منطقه کردستان از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت مرکز نجف آباد از توابع شهرستان بیجار خبر داد

دکتر آزاد حکمت با اشاره به اینکه روستای نجف آباد شهرستان بیجار یکی از مناطق مولد گندم است افزود: به منظور افزایش سرعت دسترسی مشترکین اینترنت ، ظرفیت پهنای باند این روستا ارتقاء داده شد.

1398/04/22

مدیر مخابرات منطقه کردستان : پیروزی انقلاب اسلامی و عزت و سربلندی آن در بین ملل مختلف را مدیون ایثار شهدا هستیم

دکتر آزاد حکمت در سرکشی از خانواده های معزز شهدای مخابراتی با اشاره به جایگاه والای شهدا و خانواده های آنان افزود: پیروزی انقلاب اسلامی و اقتدار آن در کشورهای مختلف را مدیون ایثار و خون رنگین شهدا هستیم.

1398/04/19

مدیر مخابرات منطقه کردستان: انجام به موقع و باکیفیت پروژه پایش اطلاعات ارتباطات روستایی، موجب کاهش شکاف دیجیتالی بین مناطق روستایی و شهری می شود

دکتر آزاد حکمت در جلسه پایش اطلاعاتِ مربوط به ارتباطات روستایی استان با اشاره به اینکه انجام به موقع و صحیح پروژه پایش اطلاعات ارتباطات روستایی، کاهش شکاف دیجیتالی بین مناطق روستایی و شهری را به دنبال دارد افزود: توسعه و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات مخابراتی در روستاها یکی از اولویت های اجرای این پروژه است.

1398/04/17

مدیر مخابرات منطقه کردستان : ۵۷ هزار و ۷۹۹ شماره همراه اول در شهرستان کامیاران وجود دارد

دکتر آزاد حکمت با اشاره به آمار فوق افزود: تعداد۱۳ هزار و ۸۵۱ شماره آن دائمی و تعداد ۴۳ هزار و ۹۴۸ شماره دیگر اعتباری می باشند که با ضریب نفوذ ۵۵ درصد فعال هستند.

1398/04/15

مدیر مخابرات منطقه کردستان: از واگذاری چهارهزار و ۲۱۶ پورت اینترنت پرسرعت مخابرات ، به مشتریان در شهرستان دیواندره خبر داد

دکتر آزاد حکمت با اعلام اینکه در حال حاضر چهار هزار و ۲۱۶ مشترک در شهرستان دیواندره تحت پوشش اینترنت پرسرعت مخابرات هستند افزود: با تلاش همکاران مخابرات منطقه کردستان توانسته ایم دراین زمینه بیش از تعهدات خود به مشتریان خدمات ارائه نماییم، که آمار شش هزار و ۵۹۲ پورت ADSL منصوبه در شهرستان دیواندره بیانگر این مهم است.

آرشیـو
آمار بازدید سایت

کاربران آنلاین : 125
بازدید امروز : 391
بازدید دیروز : 569
بازدید هفته جاری : 391
بازدید ماه جاری : 14366
بازدید سال جاری : 69484
بازدید هفته قبل : 3978
بازدید ماه قبل : 18461
بازدید سال قبل : 423873
بازدید کل : 1848691