flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: برای تحقق شعارسال تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های مخابراتی را بکار خواهیم گرفت

دکتر آزاد حکمت با اشاره به نامگذاری امسال ازسوی مقام معظم رهبری تحت عنوان "رونق تولید" افزود: بر اساس برنامه ریزی و سیاست گذاریهای صورت گرفته ، مخابرات منطقه کردستان از تمامی ظرفیت ها و فرصت ها در حمایت ازتولید کنندگان دریغ نخواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، دکتر حکمت در دیدار نوروزی با همکاران منطقه ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای همکاران و خانوادهایشان ، به سال"رونق تولید" اشاره کرد و اظهارداشت: همه با هم باید برای رسیدن به اهداف شعار سال کمر همت ببندیم و بسترهای مخابراتی را در راستای حمایت ازتولید کنندگان فراهم سازیم.

وی حمایت از تولید کالای داخلی و رونق تولید را موجب رشد اقتصادی، شکوفایی و استقلال و آزادی کشور دانست و خاطر نشان ساخت: اگر گامهای محکمی برای تحقق شعارسال برداریم ، ازطرف دشمنان ایران هیچ آسیبی نخواهیم دید.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، مدنظر قرار دادنِ حمایت از نخبگان، دانش آموختگان دانشگاهی، کارآفرینان، پیمانکاران ،تولیدات صنعتی ، نرم افزارها و سخت افزارهای مخابراتی با برند داخلی را یکی از مهمترین سیاست های منطقه در سال جاری اعلام کرد و افزود: فراهم نمودن این شرایط می تواند کمک شایانی در رونق تولید داشته باشد.

دکتر حکمت همچنین خرید تجهیزات و کالای ایرانی در تمامی حوزه های مخابراتی را از دیگر اولویت های مخابرات منطقه اعلام کرد و گفت: مهمترین و موثرترین گام در حمایت ازتولید کنندگان و تحقق رونق تولید مستلزم خرید کالاهای ایرانی است.

وی بازهم بر تحقق شعار سال تاکید داشت و خاطرنشان ساخت: مخابرات منطقه با ارائه خدمات در سه حوزه تلقن ثابت، دیتا و تلفن همراه حمایت همه جانبه خود را در خرید تجهیزات مخابراتی با برند داخلی در تمام عرصه ها اعلام خواهد کرد.

گفتنی است ؛ در حال حاضر مخابرات منطقه کردستان به 505 هزار و 74 مشترک تلفن ثابت با ضریب نفوذ 31 درصد و به یک میلیون و706هزار و58 مشترک همراه اول با ضریب نفوذ 110 درصد خدمات و محصولات مخابراتی ارائه می کند.

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.