flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : سامانه USSD تلفن ثابت مخابرات با شماره‌#۲۰۲۰* در خدمت مشتریان است

دکتر آزاد حکمت افزود: سامانه USSD مخابرات، با شماره #۲۰۲۰* به صورت غیرحضوری فعال است و تمام مشتریان در سراسر استان می‌توانند با استفاده از این کد دستوری کلیه خدمات در خصوص تلفن ثابت خود را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی با تشریح ویژگی‌های سامانه USSD مخابرات اظهارداشت: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر استان با شماره‌گیری #۲۰۲۰* می‌توانند در منوی شماره یک از خدمات مربوط به تلفن ثابت شامل ثبت خرابی تلفن و پیگیری وضعیت بهره‌مند شوند.

دکتر حکمت همچنین خاطرنشان ساخت: مشتریان با انتخاب منوی شماره دو می‌توانند تمام قبض‌های تلفن ثابت میان‌دوره و پایان دوره خود را در سراسر استان به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

وی افزود:کد USSDقابلیت ارائه انواع خدمات مخابراتی از جمله ثبت نام خدمات ارزش افزوده، دایری کلیه سرویس‌ها و خدمات تلفن ثابت، ثبت شکایات، ثبت نام اینترنت پرسرعت، دریافت اطلاعات در مورد مدارک لازم جهت کلیه سرویس‌های مخابراتی و نحوه ثبت نام آن‌ها را دارد.

وی درادامه یادآورشد: درسامانه USSD مخابرات اطلاع‌رسانی پیامکی برای تمام مشترکین در نظر گرفته‌شده است که مشتریان می‌توانند پس از ثبت شماره همراه خود از خدمات کلی دستوری #۲۰۲۰* و پیگیری خدمات آن بهره‌مند شوند.

دکتر حکمت تصریح کرد: مخابرات منطقه کردستان همگام با سیاستهای شرکت مخابرات ایران ،به منظور دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات مخابراتی، اقدام به راه اندازی سامانه های غیر حضوری متعددی را نموده است که خوشبختانه شاهد استقبال چشمگیر مشتریان از این سامانه ها هستیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، سامانه 2021، 2095، 2000،20118،20117 ،09129990 و ... را از دیگر سامانه های مخابراتی نام برد که به صورت رایگان و شبانه روزی در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

 

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.