flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : توان و چرخشِ بازوی کارگران ، موجب رونق و توسعه ی اقتصادی کشور می شود

دکتر آزاد حکمت با اشاره به اینکه کارگران از شریف ترین طبقات اجتماعی هستند افزود: تلاش ، توان و چرخشِ دست و بازوی کارگران موجب گردش چرخ های اقتصادی و رونق تولید خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، وی در مراسم گرامیداشت روز کارگر که در سالن آمفی تئاتر منطقه برگزار شد، ضمن تبریک روزکارگر به این قشر زحمتکش اظهارداشت: تلاش و زحمتِ پرثمر کارگران در رونق اقتصادی و افزایش تولید درکشور برهمگان عیان است که از تک تک این عزیزان قدردانی می کنم.

دکترحکمت با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی کار در مخابرات به عنوان نماینده پرسنل منطقه یک پل ارتباطی تلقی میشوند خاطرنشان ساخت: خوشبختانه تا کنون موفق شده اند که ارتباط پرسنل با این مدیریت را بخوبی نظم دهند و مشکلات و نقطه نظرات آنها را به صورت شفاف و روشن انتقال دهند.

وی ضمن تاکید بر این مهم که مجموعه پرسنل و مدیران درمنطقه باید همچون گذشته با هم یکرنگ و هم دل باشند افزود: امیدوارم همراه با یکدیگر به سوی تعالی شرکت در منطقه حرکت کنیم و شاهد موفقیت های روزافزون و چشمگیر باشیم.

دکترحکمت تصریح کرد: همگرایی و همفکری درمجموعه مخابرات منطقه باعث حذف تبعات منفیِ بحران مالی و به حداقل رساندن آن خواهد شد و موجب می شود که دچار وقفه کاری نشویم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآورشد: با یاری و تلاش پرسنل مخابرات که از جنس کارگران زحمتکش هستند موفق شده ایم تا کنون در حوزه های دیتا، ثابت،سیار، توسعه و انتقال عملکرد خوبی داشته باشیم و به بازدهی 98 درصدی اهداف و برنامه های شرکت در منطقه برسیم.

دکتر حکمت با اشاره به اینکه با تدبیر و خلاقیت مدیران و پرسنل منطقه در تمام حوزه ها اقدامات خلاقانه ی خوبی در سال گذشته صورت گرفت اظهارداشت: استفاده و بهره گیری حداکثری ازتمام امکانات و تجهیزات موجود در مخابرات منطقه موجب شد در چند بخش در سطح کشور  به صورت الگو سرآمد باشیم.

وی درادامه خاطرنشان ساخت:درحوزه خدمات تلفن همراه نیز، تمام شهرستانهای استان به آخرین تکنولوژی موبایل یعنی 4G مجهز هستند.

وی افزود: در بحث واگذاری پروژه های مخابراتی سعی کرده ایم از توان و تخصص پیمانکاران بومی استان در تمام پروژه ها استفاده کنیم و به لحاظ بحث ایجاد فرصت شغلی نیز توانسته ایم در این زمینه موفق عمل کنیم.

 دکتر حکمت همچنین به نقش کارگران مخابرات منطقه در جریان بارندگی های اخیر اشاره داشت و گفت: تلاش توام با دلسوزی این عزیزان موجب شد تا  عملکرد مخابرات در مقابل مشکلات و این رویداد طبیعی چشمگیر باشد ودر ارزیابی اقدامات انجام شده در پایداری ارتباط بدون مشکل برای مشتریان سربلند باشیم که از تک تک آنها تقدیر و تشکر میکنم.

در ادامه این مراسم نماینده تشکل های کارگری استان، ضمن تبریک روز کارگر و خسته نباشید به این قشر زحمتکش گفت: خوشبختانه تلاش و زحمات مخابرات در راستای مشتری مداری و تحقق بحث رونق تولید و حمایت از کالای داخلی مشهود است که جای تقدیر و تشکر دارد.

سید شاکر ابراهیمی با اشاره به شعارانتخاب شده ازسوی مقام معظم رهبری تحت عنوان" رونق تولید " افزود: باید همه ما در این راستا حرکت کنیم و برای تحقق شعار سال هیچ تلاشی را فروگذار نکنیم.

در این مراسم نماینده اعضای شورای اسلامی کار در مخابرات منطقه کردستان نیز با تبریک روز کارگر به تمام کارگران ، از حمایتهای مدیر مخابرات منطقه در راستای رفع مشکلات،مطالبات و خواسته های همکاران تقدیر و سپاسگذاری کرد و گفت : امیدوارم با همدلی و همراهی بیش از پیش  این مجموعه به سوی اهداف و پیشرفت های مخابراتی گام برداریم.

زارعی در ادامه به فعالیت ها ی شورای اسلامی کار در منطقه اشاره کرد و مهمترین اقدامات این شورا را تشریح نمود.

یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی کار در منطقه، با اشاره به لزوم همگرایی کارکنان گفت: ایجاد و تقویت عرق سازمانی و کاری در بین کارکنان موجب پیشرفت و دستیابی به اهداف شرکت مخابرات در منطقه خواهد شد.

نبی محمدی نیز بحث مطالبات همکاران را مطرح نمود و اقدامات انجام شده شورای اسلامی کار با حمایت مدیر منطقه را در این خصوص تشریح کرد.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه ازکارگران نمونه بخش رسمی، TCTو شسکام تقدیر و تبجیل شد.

گفتنی است اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری آذین بخش این مراسم بود.

    

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.