flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: یک هزار و 64 مشترک روستایی در شهرستان بیجار تحت پوشش اینترنت پرسرعت مخابرات هستند

دکتر آزاد حکمت با اعلام اینکه در حال حاضر یک هزار و 64 مشترک روستایی در 40 روستای شهرستان بیجار تحت پوشش اینترنت پرسرعت مخابرات هستند افزود: خوشبختانه مخابرات منطقه کردستان دراین زمینه بیشتر از تعهدات خود عمل کرده است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی درجلسه شورای اداری شهرستان بیجار که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار،امام جمعه و مدیران شهرستان بیجار و استانی حضور داشتند، ضمن تشریح این مطلب که توسعه زیرساخت های خدمات تلفن همراه و اینترنت روستایی به سایر اپراتورها واگذار شده است اظهارداشت: مخابرات منطقه در زمان تولیت ایجاد و توسعه خدمات مخابراتی در مناطق روستایی براساس وظایف محوله، موفق شد 115 روستای شهرستان بیجار را تحت پوشش خدمات موبایل همراه اول مخابرات قرار دهد.

دکتر حکمت با بیان اینکه رفع خلا دیجیتالی بین شهرستان بیجار با سایر نقاط در راستای ارائه خدمات یکسان به مشتریان از جمله اقدامات دارای اولویتی بود که در دستور کار داشتیم یادآورشد : با تلاش همکاران توانستیم که این اختلاف را با رعایت استانداردهای جهانی به حداقل و دربعضی نقاط به صفر برسانیم.

وی خاطرنشان ساخت: برای اولین بار فعالیت و کارهای زیر ساختیِ چشمگیری برای توسعه تلفن ثابت در شهر حسن آباد یاسوکند انجام شده است که مشتریان این شهر می توانند ازخدمات مخابرات در این حوزه بهره مند شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه شهرستان بیجار به صورت حضوری از وضعیت سیستم های مخابراتی مرکز استان بازدید و به بیان مطالبات مردم در حوزه ارتباطی پرداختند تقدیر و تشکر کردو افزود: خوشبختانه ما نیز به وعده های خود در این خصوص به نحو احسن جامه عمل پوشاندیم و پیشرفته ترین تکنولوژیهای مد نظر در حوزه مخابراتی را درشهرستان بیجار اجرا نمودیم.

دکتر حکمت با اعلام اینکه یکی دیگر از دغدغه های مخابرات منطقه خدمت رسانی به شهرهای توپ آغاج، بابارشانی،پیر تاج و حسن آباد یاسوکند بر اساس استانداردهای شهری بود خاطرنشان ساخت: درحال حاضر در این شهرها، آخرین و پیشرفته ترین تکنولوزیهای دنیا در حوزه خدمات تلفن همراه نسل چهارم (4G) ارائه می شود که این مهم در راستای بحث مشتری مداری و رفع نیازهای ارتباطی مشتریان برای ما حایز اهمیت است.

گفتنی است در حال حاضر سه هزارو 882 مشترک همراه اول ،29 هزار و740 مشترک تلفن ثابت و سه هزار و 849 مشترک اینترنت پرسرعت در شهرستان بیجار از خدمات مخابرات منطقه کردستان بهره مند هستند.

 

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.