flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: شهدا نماد ایثار و مقاومت هستند

دکترآزاد حکمت در سرکشی از خانواده شهدای مخابراتی با بیان اینکه شهدا نماد ایثار و مقاومت هستند افزود: با تاسی گرفتن از راه و شیوه زندگی آنان می توانیم در مقابل دشمنان نظام ایستادگی کنیم.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان،وی در دیدار با دو خانواده شهید والا مقام" علی اکبر اسفندیاری" و"  سید هادی پورهاشمی" که با حضور، فرماندار و امام جمعه شهرستانهای قروه و بیجارو مدیران شهرستانی انجام شد گفت: با گذشت چندین سال از جنگ تحمیلی، خانواده های شهدا،جانبازان و آزادگان باصلابت ازنظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافظت می کنند.

دکتر حکمت ،تکریم خانواده های شهدا را جزء وظایف مردم و مسولین دانست و افزود: این عزیزان با تقدیم فرزندان و همسرانشان شان توانستند نقش بسزایی در پایداری نظام ایفا کنند؛ پس حفظ منزلت خانواده‌های شهدا باید همواره مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان ساخت: شهدا با نثار جان و از خودگذشتگی درمقابل نقشه های شوم دشمنان نظام مقاومت کردند تا پرچم آزادگی کشور برافراشته بماند.

وی با اشاره هجمه های انقلاب و ضرورت هوشیاری آحاد جامعه بخصوص نسل جوان اظهارداشت: حفظ میراث شهدا بهترین راه برای پاسداری از ارزشهای انقلاب و نظام است.

دکتر حکمت افزود: به برکت امنیت حاکم بر کشور که ثمره خون مطهر شهداست مردم در رفاه و آرامش زندگی می کنند و باید قدردان این نعمت بزرگ و تلاش برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.

در ادامه این مراسم فرمانداران و امامان جمعه دو شهرستان قروه و بیجار، ضمن اعلام اینکه مخابرات منطقه کردستان جزء اداراتی می باشد که همیشه پیگیر مطالبات ایثارگران و خانواده های شهدا است گفتند: از تلاش و حمایتهای این مجموعه دراین خصوص تقدیرو تشکرمی کنیم.

خانواده های"شهید علی اکبر اسفندیاری"و" شهید سید هادی پورهاشمی" ضمن بیان مطالبی خواسته های خود را اعلام ، و از تلاش و حمایتهای همیشگی و همه جانبه مدیریت و همکاران مخابرات منطقه سپاسگذاری کردند.

درادامه این سرکشی، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانواده این دو شهید مخابراتی تجلیل به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.