flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : انس گرفتن کودکان با کتاب الهی ، یکی از برکات مسابقات قرآن کریم است

دکتر آزاد حکمت در مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه پرسنل مخابرات منطقه کردستان و خانواده های آنان ، انس گرفتن کودکان و نونهالان با کلام الهی را از برکات مسابقات قرآن کریم برشمرد و افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی در حوزه دین موجب آشنایی بیشتر کودکان با آیات الهی و انوار قرآن می شود.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر مخابرات منطقه با حضور مدیران ، معاونین و شرکت کنندگان برگزار شد مدیر منطقه ضمن قبولی طاعات و عبادات بندگان در این ماه پرفضیلت به درگاه احدیت گفت: یکی از لذت بخش ترین مراسم هایی که در منطقه برگزار می شود و همه به نوعی در آن نقش داریم مسابقات قرآن کریم است چرا که هر کس به سهم خود درادای چنین برنامه دینی و الهی هیچ تلاشی را فروگذار نمی کند.

دکتر حکمت آشنایی و جمع شدن هر چه بیشتر خانواده همکاران در این محفل قرآنی را یکی دیگر از برکات قرآن کریم برشمرد و افزود: برگزاری مسابقات با ترکیب و مضمون دینی، مذهبی و فرهنگی تداوم دوستی و اتحاد خانواده ها را در پی دارد که این مهم باعث خرسندی مخابرات منطقه کردستان است که توانسته است در این راه قدم بردارد.

وی حضور کودکان و خردسالان را در مسابقات قرآنی که هر ساله در مخابرات منطقه برگزار می شود را چشمگیر و خوشحال کننده اعلام کرد و خاطر نشان ساخت: امیدوارم شور و شوق کودکان برای شرکت در چنین برنامه های دینی و الهی با فراهم ساختن زیرساختهای قرآنی تقویت شود و هر کدام از این نونهالان در آینده به عنوان قاریانِ برجسته و مطرح جهان اسلام شناخته شوند.

وی در ادامه تلاش فعالان خانه قرآن صالحین در مخابرات منطقه را چشمگیر دانست و افزود: امیدوارم فعالان خانه قرآن صالحین منطقه،تمام تلاش وتوان خود را برای ترغیب بیش از پیش همکاران وخانواده های آنان در ادارات مخابرات شهرستانها بکار گیرند و با فراهم ساختن شرایط لازم ،شاهد حضور حداکثری این عزیزان باشیم.

دکتر حکمت همچنین به نقش داوران و رای ونظر آنها در مسابقات قرآنی اشاره داشت و تصریح کرد: حضور داورانی که موفق به کسب مقام های بین المللی در حوزه های قرآنی شده اند ، موجب ارتقائ سطح سواد قرآنی شرکت کنندگان خواهد شد که مخابرات منطقه نیز در انتخاب هیات داوران به این مهم توجه و نگاه ویژه ای دارد.

در پایان این مراسم، برندگان پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه همکاران مخابرات منطقه و خانواده های آنان در رده های سنی خردسالان، جوانان و نوجوانان و بزرگسالان در رشته های روخوانی و روانخوانی، تحقیق و ترتیل، قرآئت و حفظ جزء30 در دو گروه خواهران و برادران ، با اهدای لوح یاد بود و هدیه تجلیل و تبجیل شدند.

گفتنی است نفر اول بزرگسالان رشته قرائت به ستاد معرفی شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.