flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اهدای لوح سپاس به پرسنل روابط عمومی منطقه، تلاش این مجموعه را ستودنی دانست

دکتر آزاد حکمت به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ، با اشاره به زحمات مجموعه روابط عمومی منطقه کردستان و نقش آنها در تعالی همه جانبه استراتژیهای شرکت در استان ، فعالیت این اداره را قابل تقدیر دانست و با اهدای لوح سپاس از آنها تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، دکتر حکمت در اختتامیه مسابقات قرآن کریم ویژه همکاران مخابرات منطقه و خانواده های آنان که همزمان با هفته ارتباطات بود به جایگاه روابط عمومی در هر سازمان و شرکتی اشاره کرد و اظهار داشت: روابط عمومی یک پل ارتباطی دوطرفه بین مسولین و مردم است که باید هوشیارانه و آگاهانه توازن دو سویه ایی در این میان برقرار نماید.

وی افزود: روابط عمومی کارآمد عاملی برای ارتباط، معرفی دستاوردها و پیشرفت سازمان ها و دستگاههای خدماتی و اجرایی است که ظرفیت موثری در راهبری افکار عمومی و اطلاع رسانی هدفمند دارد.

دکتر حکمت در ادامه خاطر نشان ساخت: مجموعه روابط عمومی مخابرات در منطقه همیشه و در همه جا تمام سعی و توان خود را در راستای پیشبرد اهداف ، مشتری مداری و برقراری یک ارتباط منطقی در دو حوزه درون و برون سازمانی بکار گرفته اند که خوشبختانه نتیجه مثبت و مسمر ثمر این تلاش ها به بهترین نحو منعکس شده است.

در این مراسم از سوی مدیر مخابرات منطقه کردستان با اهدای لوح یادبود و هدیه از پرسنل روابط عمومی قدردانی شد.

 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.