flag
اخبار

بانوان مخابرات منطقه کردستان، ماه مبارک رمضان و مناسبت های این ایام را با حضور در اماکن متبرکه گرامی داشتند

بانوان شاغل در مخابرات منطقه کردستان به مناسبت ماه پر فضیلت رمضان و شبهای لیالی قدر از حرم امام زاده هاجره خاتون زیارت نمودند

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، بانوان متقی و با ایمان شاغل در مخابرات منطقه ، با حضور پر شور خود در آرامگاه هاجره خاتون و ادای احترام به ساحت مقدس آن امام زاده و اهدای فاتحه به ارواح پاک شهدا این ایام معنوی را گرامی داشتند.

بر اساس این گزارش بانوان شاغل در مخابرات منطقه بعد از زیارت حرم مطهر امام زاده هاجره خاتون با حضور در اماکن مذهبی و دیگر زیارتگاه های سطح شهر سنندج ارادت خود را نسبت به امام زادگان و خاندان اهل بیت ادا نمودند.

مقبره امامزاده پیرمحمد، شیخ محمد باقر و... از دیگر اماکن متبرکه ای است که بانوان شاغل در مخابرات منطقه کردستان در این برنامه فرهنگی حاضر شده و ادای احترام نمودند.

این گزارش می افزاید: بر اساس روایات امام‌زاده هاجره خاتون، فرزند امام موسی کاظم(ع) و خواهر امام رضا(ع) است که حرم مطهر ایشان در یکی از خیابانهای اصلی سطح شهر سنندج بنا شده است.

گفتنی است : آرامگاه امامزاده هاجره خاتون(س) به دليل ويژگی‌‌های منحصر به‌فرد معماری خاص منطقه كردستان در فهرست آثار ملی كشور به ثبت رسيده است که هر روز خيل زيادی از مردم كردستان و ساير نقاط كشور برای زيارت راهی اين مكان مقدس و مذهبی می‌شوند.

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.