flag
اخبار

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از مرکز 2020 مالک اشتر تهران

مهندس سیدمجید صدری در بازدید سرزده از مرکز 2020 مالک اشتر تهران، با تاکید بر برخورد مناسب و همراه با احترام با مشتریان افزود: یکی از پایه های اساسی مشتری مداری پاسخگویی صریح و شفاف به مشتریان است.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سید مجید  صدری صبح امروز دوشنبه 20 خردادماه  به صورت سرزده از مرکز  2020  و امور مشتریان مرکز تلفن مالک اشتر و قسمت های مختلف آن بازدید و از  جزئیات و روند پاسخگویی در این مرکز به منظور تحقق رضایت مشتریان، آگاه شد.

 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن تشکر از پیگیری  و دقت نظر همیشگی  وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با پیگیری مطالبات مردم در راستای  اصلاح وضعیت پاسخگویی 2020 اظهارداشت : تلاش و عزم همیشگی شرکت مخابرات ایران و مدیران آن بر ای بهبود شرایط و کاهش گلایه ها در اینگونه موارد است .

 مهندس سید مجید صدری با اشاره به اهمیت پاسخگویی در حداقل زمان ممکن  و جلب رضایت مشتریان  در تحقق ارتباطی فراگیر افزود: تعامل دوسویه با مشتریان و شفافیت در پاسخگویی صحیح در جهت تحقق رضایت مشتریان از اهداف اصلی و اساسی  منجر به مشتری مداری در شرکت مخابرات ایران است.

 در این بازدید کارکنان قسمت های مختلف مرکز نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و از توجه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به کارکنان رسمی، پیمانکاری وقراردادی در جهت رفع مشکلات و دغدغه های خود تشکر و قدردانی کردند.

 گفتنی است مرکز تماس 2020 مالک اشتر به طور شبانه روزی پاسخگوی مشتریان می باشد.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.