flag
اخبار

برگزاری جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز با حضور مهندس سیدمجید صدری

شصت وهشتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز با حضور وزیر ارتباطات ، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مقامات حوزه ارتباطات استان البرز امروز شنبه 25 خردادماه برگزار شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس جهرمی وزیر ارتباطات که به عنوان وزیر معین استان البرز فعالیت می کند  با اشاره به تلاش همه دستگاه های اجرایی در این استان به ویژه شرکت مخابرات ایران در برقراری ارتباطات پایدار افزود: هدف جلسات اقتصاد مقاومتی این است که آسیب های ناشی از فشارهای بین المللی را به کشور کاهش دهیم.

 مهندس جهرمی با بیان اینکه استان البرز به عنوان یکی از استانهای پیشرو در حوزه ارتباطات است افزود: در جلسات ستاد مقاومتی اولویت ها مشخص می شود تا پس از آن شاخص گذاری صورت گرفته و مشخص شود تا پایان سال 98 قرار است کدام پروژه ها تکمیل ونهایی شود.

 وی افزود: ضروری است احترام به حقوق مردم در ادارات دولتی را از اداره خودمان شروع کنیم. تا موجب افزایش رضایت اجتماعی شود.

 آذری جهرمی ادامه داد: اما موضوع دوم اینکه نقطه اثر فشار اقتصادی بر خانواده هاست. وقتی که به خانواده‌ها فشار اقتصادی وارد می‌شود، خانواده از پارامترهای استاندارد خارج مي شود. پدر خانواده ناچار است چند شیفت کار کند. مادر دچار استرس می شود و تربیت فرزند دچار اختلال می شود، همین امر باعث خواهد شد تا آسیب های اجتماعی بروز پیدا کند.

 وی تاکید کرد: در شرایط فعلی باید توجه به سبک زندگی اسلامی مد نظر قرار گیرد. ما به عنوان مدیران دولتی باید به مردم نشان دهیم که این فشارها را چگونه می توان در هم شکست، باید الگو سازی مناسبی در جامعه شکل گیرد و در شرایط تحریم ساده زیستی را از خودمان شروع کنیم

 آذری جهرمی ادامه داد: همچنین در منطقه ویژه اقتصادی پیام چندین شرکت سرمایه گذاری کرده اند البته رشد سرمایه‌گذاری در این منطقه باید بیشتر شود چرا که از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است.

 وی تصریح کرد: برای سال ۹۸ تعریف کرده‌ایم که استان البرز ۱۰۰ درصد مناطق آن تحت پوشش ارتباطی قرار گیرند. این ماموریت را مدیر کل استان به خوبی در حال پیگیری هستند و قطعا باید تا پایان سال به این هدف گذاری دست پیدا کنیم.

 پس از این جلسه آذری جهرمی ابتدا از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های اقتصادی استان و سپس از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.