flag
اخبار

سومین همایش باشکوه پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه کردستان برگزار شد

سومین همایش باشکوه پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه کردستان همزمان با شرکت مخابرات ایران و سایر مناطق با حضور مدیر منطقه کردستان و کارکنان وخانواده های آنان ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ،دکتر آزاد حکمت ضمن ابراز رضایت و خوشحالی از حضور گسترده و صمیمی همکاران ، نگاه ویژه مدیر عامل شرکت مخابرات ایران نسبت به تقویت سلامت جسم و روان همکاران و خانواده های آنان با برگزاری همچین برنامه های ورزشی و تفریحی را ستودنی دانست و گفت : امیدوارم تداوم و اجرای این برنامه ها موجب انسجام و تقویت روحیه ی همکاری بیشتر در بین خانواده ها و کارکنان شود.

وی برگزاری برنامه های ورزشی و تفریحی از جمله پیاده روی را یکی از راهکارهای مهم در تقویت روحیه جمعی ومشارکت اجتماعی همکاران اعلام کرد.

دکتر حکمت اظهارداشت : گسترش روحیه شادابی و نشاط کارکنان موجب تقویت قابل توجه بهره وری وبازدهی درمخابرات منطقه می شود و استمرار چنین برنامه هایی در حوزه های مختلف فرهنگی ، ورزشی وتفریحی از تاکیدات همیشگی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران است که در این راستا تمام توان و تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

این همایش با هدف ترویج شعار ارتباطی فراگیر از میدان گاز (دامنه کوه آبیدر) شروع شد و با تجمع همکاران در میدان حافظیه کوه آبیدر به پایان رسید.

بر اساس این گزارش، بارگذاری فیلم پیاده روی کارکنان و خانواده های آنان به صورت زنده و مستقیم در صفحه اینستاگرام مخابرات منطقه کردستان با هدف اطلاع رسانی و ترویج هر چه بیشتر شعار ارتباطی فراگیر در فضای مجازی، قرار داده شد.

در این همایش به خانواده های شرکت کننده ،هدایایی تقدیم شد.

 گفتنی است پذیرایی از شرکت کنندگان و صرف صبحانه در فضایی شاد و صمیمی، از برنامه های جنبی این همایش بود.

نظیر این پیاده روی در سایر شهرستانهای استان با حضور گرم و چشمگیر کارکنان و خانواده های آنان برگزار شد

 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.