flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : 57 هزار و 799 شماره همراه اول در شهرستان کامیاران وجود دارد

دکتر آزاد حکمت با اشاره به آمار فوق افزود: تعداد13 هزار و 851 شماره آن دائمی و تعداد 43 هزار و 948 شماره دیگر اعتباری می باشند که با ضریب نفوذ 55 درصد فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، دکتر حکمت در جلسه ای با حضور فرماندار و معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان کامیاران، بخشدار مرکزی و معاون شبکه مخابرات منطقه کردستان ، مهندس بهزاد زارعی را به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان کامیاران معرفی و از زحمات محمد مظفریان به عنوان رییس قبلی این اداره تقدیر و تبجیل کرد .

مدیر مخابرات منطقه کردستان در این جلسه ضمن تشریح وضعیت خدمات و محصولات قابل ارائه در شهرستان کامیاران گفت : در حال حاضر4600 کیلومتر فیبرنوری در سطح استان راه اندازی شده است که از این آمار 410 کیلومتر آن در شهرستان کامیاران اجرا شده است.

وی سطح پوشش فیبر نوری مناطق شهری و روستایی در این شهرستان را بیش از 95 درصد اعلام کرد.

دکتر حکمت، در ادامه با اعلام آمادگی و حمایت به منظور حل مشکلات مخابراتی شهرستان کامیاران در حوزه های مختلف یادآور شد: در راستای اجرای عدالت اجتماعی و ارائه یکسان خدمات مخابراتی به مشتریان به زودی سرویس FTTH پیشرفته ترین ، قابل اتکاترین و ایمن‌ترین سرویس ارتباطی دنیا در کامیاران راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: مخابرات منطقه کردستان با در نظر گرفتن استانداردهای لازم در اجرای پروژه ها و راه اندازی آخرین تکنولوژیهای مخابراتی جزو استان های پیشرو در سطح کشور است که خوشبختانه توانسته است زیر ساخت های لازم برای نسل 5 را نیز فراهم نماید.

دکتر حکمت با اعلام این مطلب که تعداد 42 سایت BTS در شهرستان کامیاران راه اندازی شده است افزود: تعداد 19 سایت آن 4G ، 17 سایت 3G  و مابقی نیز 2G است.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه تکنولوژی های مخابراتی هر روز جدید تر می شود و مطالبات این حوزه نیز تمام شدنی نیست ،بر همین اساس افتخار این مجموعه این است در طول شبانه روز با مدیریت مطالبات مشتریان، بهترین خدمات را در قالب بسته های مختلف و متنوع در حوزه های سیار، ثابت و دیتا به مردم عزیر استان ارائه نماییم.

دکتر حکمت نقش اینترنت در ارتقاء سطح آگاهی و دانش مردم، توسعه و رونق اقتصاد کشور و استان، توسعه بسترهای فرهنگی و ... را قابل توجه دانست و عنوان کرد: در همین راستا زیر ساخت های لازم برای استفاده شهروندان از اینترنت پرسرعت در شهرستان کامیاران یکی از برنامه های دارای اولویتی بود که در دستور کار قرار گرفت که آمار 7 هزار و 904 پورت ADSL  منصوبه موید این موضوع است که تا کنون 3 هزار و 795 پورت آن واگذار شده است.

وی تصریح کرد: تعداد 55 روستای شهرستان کامیاران ازخدمات اینترنت پرسرعت مخابرات بهره می گیرند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تعداد شماره های منصوبه تلفن ثابت در شهرستان کامیاران را 36 هزار و 557 مورد اعلام داشت و خاطرنشان ساخت: تعداد 30هزار و 275 شماره آن با ضریب نفوذ 29 درصد مشغول بکار هستند.

وی با بیان اینکه تعداد 148 روستا و اماکن دارای ارتباط در شهرستان کامیاران وجود دارد افزود: تمام سعی و توان مجموعه مخابرات بر این است تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیازهای ارتباطی مشتریان و متقاضیان خدمات مخابراتی در نقاط شهری و روستایی باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با اشاره به اینکه مخابرات ابزاری مهم برای توسعه ، بهبود فعالیت درجامعه و گسترش کسب وکارهای نوین می باشد گفت : بالابردن کیفیت سرعت اینترنت و ارتباطات در سطح شهرستان کامیاران از مطالباتی است که لازم است مورد توجه قرار گیرد.

دکتر الماسی بیان داشت : شهرستان کامیاران دارای نقاط گردشگری زیادی است که می تواند به واسطه فراهم بودن بسترهای ارتباطی ومخابراتی با کیفیت مطرح و معرفی شود و ما امیدواریم با همت مدیر مخابرات منطقه کردستان همچون گذشته شاهد تحقق چنین برنامه هایی باشیم.

وی در پایان از تلاش و پیگیری های دکتر حکمت و همکاران برای ارتقاء و توسعه کمی و کیفی خدمات مخابراتی تقدیر و تشکر کرد و افزود:رضایت مردم شهرستان کامیاران از نحوه ارائه خدمات و کیفیت محصولات مخابراتی، بیانگر حسن توجه مسولین امر به مطالبات حوزه مخابراتی مشتریان است.

در پایان این جلسه حکم انتصاب مهندس بهزاد زارعی و لوح تقدیر از رییس قبلی این اداره توسط فرماندار و مدیر مخابرات منطقه کردستان اهدا شد.

 
 

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.