flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : ارج نهادن به مقام والای شهدا و خانواده های آنان یکی از بهترین راه های مقابله با دشمنان نظام است

دکتر آزاد حکمت در مراسم سرکشی از دو خانواده شهید مخابراتی در شهرستانهای سقز و بوکان با اشاره به اینکه تکریم خانواده های شهدا جزء وظایف آحاد جامعه است افزود: ارج نهادن به مقام والای شهدا و خانواده های آنان یکی از بهترین راه های مقابله با دشمنان نظام است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی در این دیدار که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مدیران شهرستان سقز انجام شد گفت: حفظ و تکریم جایگاه خانواده های شهدا و صیانت از آرمان های شهدای انقلاب اسلامی موجب یاس و ناامیدی هر چه بیشتر  دشمنان نظام خواهد شد.

حکمت با اشاره به اینکه دلاوری و رشادتهای شهدا ، درس بزرگی برای نسل جوان در کشور محسوب می شود اظهارداشت:  جوانان و نوجوانان با هوشیاری کامل و زیرکانه می توانند نقشه ها و هجمه های پوچ و بی اثر دشمنان انقلاب را خنثی سازند و ادامه دهنده راه شهدا در عصر حاضر باشند.

وی همچنین خانواده های شهدا را سربازان پشت خط مقدم دانست و خاطر نشان ساخت: این عزیزان با همراهی و همدلی توانستند با حمایت های معنوی خود، شهدا را در رسیدن به  آرمانهایشان که همان حراست و پاسداری از میهن اسلامی بود یاری نمایند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، فرزندان شهدای مخابراتی را بهترین اسوه های صبر و پایداری معرفی کرد و افزود: این عزیزان می توانند بهترین مروج ایثار و فداکاری در سطح ادارات باشند، و به راحتی بند به بند آرمانها و اهداف شهدا را در جامعه جاری و ساری سازند چرا که انان از نزدیک در بطن این جریان ها بوده اند

حکمت به نقش شهدای مخابراتی طی 8 سال دفاع مقدس اشاره داشت و گفت: شهدا مخابراتی با انجام دقیق وظایف خود در سنگر و جبهه های جنگ حق علیه باطل توانستند شهدا را در راه رسیدن به اهداف نظام و نابودی دشمنان به بهترین نحو ممکن یاری دهند.

وی در ادامه صبر و مقاومت  همسران شهدا را قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با پیش گرفتن وصایای شهدا و تداوم روحیه صبر و ایستادگی و با ترغیب فرزندان شهدا ، همسو با نگرش و آرمانهای والا و ارزشی شهیدان بتوانند در راه پیروزی و اقتدار هر چه بیشتر نظام و آرمانهای رهبر معظم انقلاب بهترین الگو برای جامعه باشند.

در ادامه فرماندار ویژه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سقز از زحمات و پیگیری های مخابرات منطقه کردستان درزمینه خدمتگذاری به جامعه ایثارگری و خانواده شهدا تقدیر کردند و اظهارداشتند: این مجموعه درتمام شرایط در این خصوص ثابت قدم بوده و در راستای رفع مشکلات خانواده های شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

در پایان خانواده های شهدا در شهرستان های سقز و بوکان از حمایت های مدیر مخابرات منطقه  قدردانی کردند و ضمن بیان این نکته که پیگیری مطالباتشان از سوی این مجموعه موجب دلگرمی هر چه بیشترشان می شود تلاش و زحمات آنان را قابل تقدیر اعلام نمودند.   

 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.