flag
اخبار

کارکنان مخابرات منطقه کردستان ، خون خود را به نیازمندان خونی اهدا نمودند

کارکنان مخابرات منطقه کردستان در سالروز تاسیس سازمان انتقال خون، با حضور چشمگیر و گسترده در یک امر خداپسندانه خون خود را به نیازمندان خونی و بیماران هدیه کردند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، مدیر ، معاونین و کارکنان منطقه کردستان صبح امروز با هدف کمک به بیماران و ترویج شعار ارتباطی فراگیر در راستای اجرای مسولیت های اجتماعی، در سازمان انتقال خون استان کردستان گرد هم آمدند و با اهدای خون، زندگی تازه را به بیماران و نیازمندان  به خون بخشیدند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در زمان خون گیری از داوطلبان و اهدا کنندگان توسط کادر پرسنلی انتقال خون استان ، با اشاره به اینکه رویکرد سازمان انتقال خون جذب و نگه داری اهداء کنندگان مستمر، آگاه و مسئول است گفت: این حرکت هماهنگ در مرکز استان و شهرستانهای تابعه به طبع شرکت مخابرات ایران می تواند در نهادینه کردن این فرهنگ مهم ( اهدای خون ، اهدای زندگی) موثر باشد.

دکتر آزاد حکمت با بیان اینکه ترویج فرهنگ اهدای خون در تامین نیازمندیهای خونی موثر است افزود: تلاش در جهت اهدای مستمر خون میتواند از وظایف هر انسان مسئولیت پذیری باشد که توجه به این نکته موجب بازگشت زندگی تازه به بیماران خواهد شد. 

همچنین مدیر کل سازمان انتقال خون استان کردستان در راستای تجلیل از چهره های حامی فرهنگ اهدای خون ، از مدیر مخابرات منطقه به عنوان اهدا کننده مستمر خون و حامی مناسبتهای رسانه ایِ ترویج فرهنگ اهدای خون سالم با اهدای لوح یادبود حس نوع دوستی و روحیه آزادگی مدیر و مجموعه مخابرات منطقه کردستان را درخور تجلیل و تبجیل دانست و گفت: از همراهی و همدلی این عزیزان با بیماران و نیازمندان به خون سالم تقدیر و تشکر می کنم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.