flag
اخبار

در هفته دولت و روز کارمند از مخابرات منطقه کردستان تجلیل شد

در هفته دولت و به مناسبت روز کارمند از مدیر و یکی از کارشناسان مخابرات منطقه کردستان با اهدای لوح یاد بود تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان  ، در این مراسم که در سالن اجتماعات استانداری کردستان با حضور استاندار ، معاونین استاندار، فرمانده سپاه بیت المقدس استان و جمعی از مدیران ارشد استانی برگزار شد، از آزاد حکمت مدیر منطقه و مصطفی الله ویسیان از کارشناسان اداره روابط عمومی منطقه کردستان به عنوان کارمند نمونه استانی تقدیرو تبجیل شد.

بر اساس این گزارش ، در این مراسم استاندار کردستان ضمن برشمردن اقدامات دولت در استان ، برگزاری چنین برنامه هایی را در راستای ترغیب بیشتر کارکنان به خدمتگذاری هر چه بیشتر به مردم را گامی مهم دانست و خواستار همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی برای مرتفع نمودن مسیر توسعه استان کردستان شد.

وی همچنین با اشاره به ضرورت تشویق و تقدیر از افراد موفق گفت: مدیرانی که امروز مورد تجلیل قرار گرفتند از جمله مدیرانی هستند که همیاری و همکاری در خوری داشتند و از مدیران پای کار محسوب می شوند که ضرورت دارد شناسایی و معرفی شوند.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح تقدیری با امضای استاندار و فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از تلاش ها و کوشش همیشگی مدیر مخابرات منطقه کردستان در امر فراهم نمودن زیر ساخت های لازم برای ارائه خدمات مخابراتی به مشتریان و حسن توجه در انجام به موقع امور محوله ، تجلیل شد.  

 

 

 

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.