flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : حفظ جایگاه و رسیدگی به مشکلات ارتباطی مشتریان ، از وظایف اصلی مجموعه مخابرات است

آزاد حکمت در بازدید سرزده از مرکز پاسخگویی 2020 واقع در مدیریت تجاری مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه حفظ جایگاه ، تکریم ، پیگیری و رسیدگی به مشکلات ارتباطی مشتریان به لحاظ فنی و فیزیکی از وظایف اصلی پرسنل مخابرات است افزود: این مهم یکی از راههای جلب رضایت مشتریان و اصول مشتری مداری تلقی می شود.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، وی در این بازدید که همراه با مدیران و روسای ادارات حراست و بازررسی مخابرات منطقه کردستان صورت گرفت اظهارداشت: رفع مشکلات ارتباطی و مخابراتی مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن که از طریق سامانه 2020 اعلام می شود ، گامی ست برای تحقق اهداف مخابراتی و وظیفه خطیر مشتری مداری.
حکمت با بیان اینکه پاسخگویی شفاف و دقیق و با سعی صدر توسط اپراتورهای مرکز2020 به سوالات و مطالبات مشتریان می تواند موجب بالارفتن میزان رضایمتندی مشتریان از عملکرد این بخش شود افزود: تحقق این امر حفظ جایگاه و اعتبار مخابرات منطقه را نیز به دنبال دارد.
وی از تلاش و همراهی اپراتورهای این مرکز در جهت پاسخگویی به موقع به مشکلات مشتریان ، تقدیر و تشکر کرد و ابزار امیدواری نمود که این همدلی و همکاری بیش از پیش تداوم یابد.
مدیر مخابرات منطقه کردستان در ادامه این بازدید، از بخش های مختلف مرکز 2020 بازدید نمود و از نزدیک به حل مشکلات و مسائل آنها پرداخت.  
حکمت در ادامه به صورت راندومی ، نحوه حل و فصل مشکل ارتباطی چند مشترک را پیگیری نمود و از حسن برخورد و پاسخگویی اپراتورها نسبت به مشتریان اطمینان حاصل کرد.
در این بازدید کارکنان و اپراتورهای مرکز 2020 به بیان  نظرات مشکلات خود پرداختند و از حمایت های مادی ، معنوی و رهنمودهای کارگشای مدیر منطقه کردستان سپاسگذاری نمودند.
گفتنی است : تعداد 24 اپراتور در مرکز 2020 به صورت شبانه روزی در چهار شیفت کاری پاسخگوی تماس مشتریان در سطح استان هستند. 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.