flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : تقویت و ارتقاء تعامل مخابرات با دیگر دستگاههای اجرایی حرکتی پیش برنده به سوی اهداف تعیین شده است

آزاد حکمت افزود: تلاش برای افزایش میزان تعاملات مخابرات منطقه با سایر دستگاههای اجرایی گامی مهم برای بهره مندی بیشتر آنها از بستر مخابراتی و افزایش درآمد مخابرات است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، وی  در جلسه ایی که با حضور مدیران تجاری و روسای ادارات نظارتی در ساختمان مدیریت تجاری منطقه کردستان برگزار شد اظهارداشت: با توجه به رشد سریع تکنولوژی و وابستگی بخش قابل توجهی از فعالیتهای درون و برون سازمانی دستگاههای اجرایی به بسترهای مخابراتی از جمله دیتا، تلفن ثابت و تلفن همراه تعامل و همراهی مخابرات منطقه با فعالیت های آنها نقش بسزایی دارد.

وی همچنین افزود: همراهی دستگاههای اجرایی با مخابرات، شرایط را برای پایدار نمودن جذب مشتریان کلان و بهره گیری آنان از خدمات مخابراتی را مهیا می نماید.

وی خاطر نشان ساخت: در راستای جلب مشتریان کلان ، خانگی ، تحقق درآمدهای پایدار ، مشتری مداری و بازاریابی در منطقه سرمایه گذاری های چشمگیری به منظور ارائه محصولات و خدمات مخابراتی باکیفیت و مطللوب تر صورت گرفته است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: از انجاییکه بسترهای مخابراتی یکی از ضروریات امروزه خدمات رسانی دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی به شهروندان است ، همواره شاهد استقبال و افزایش مشتریان کلان مخابراتی هستیم.

حکمت تعامل دوسویه مخابرات منطقه با مشتریان کلان و بلعکس را فعالیتی را برد برد دانست و افزود: تحقق این مهم عاملی برای رسیدن به اهداف سازمانی است.

وی یادآورشد : در حال حاضر دو هزار و 88 مشترک G. (کلان) که شامل بانکها، سازمانها و ادارات استان می شوند از سرویس های MPLS، اینترنت و ... مخابرات منطقه کردستان بهره می گیرند.

حکمت در پایان ضمن برشمردن مزایا و سطح کیفی خدمات مخابراتی یادآور شد: مخابرات منطقه با ارائه محصولات و بسترهای مختلف در بستر و فضای امن ، اطمینان خاطر را به مشتریان می دهد.

در این جلسه مدیر تجاری مخابرات منطقه کردستان ، ضمن ارائه و تشریح عملکرد این حوزه گفت : در جهت رسیدن به اهداف و استراتژیهای شرکت مخابرات ایران در این بخش اقدامات و فعالیت های مطلوبی انجام شده که در نظرسنجی های به عمل آمده میزان رضایت مشتریان به صورت شفاف و روشن مشخص شده است.

زاهد آروند در ادامه افزود: دستیابی به این موفقیت حاصل ارائه راهکارهای کارشناسی شده و مدون از سوی مدیر منطقه و تلاش تک تک پرسنل مخابرات می باشد که از همین جا حمایت های تمام این عزیران را ارج می نهم.

 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.