flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : سرور 20118 استان به لحاظ فنی از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار است

آزاد حکمت در مانور قطع سرور 20118 استان کردستان که در ساختمان مخابرات شهرستان سنندج برگزار شد افزود: با هدف آمادگی 24 ساعته جهت پاسخگویی به تماس مشتریان و رفع نیازهای اطلاعات مخابراتی آنها سامانه 20118 استان دارای یک سرور اصلی و یک سرور پشتیبان است و در مواقع بحران بلادرنگ واردمدار می شوند که به لحاط فنی از استاندارد و ایمنی لازم برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی در این مانور که با حضور مدیرکل فناوری اطلاعات استان و مدیران مخابرات منطقه برگزار شد خاطر نشان ساخت: در این مانور سرور اصلی سامانه 20118 استان خاموش شد و بدون وقفه سرور پشتیبان وارد مدار شد.

حکمت افزود: در حین انجام مانور هیچ اختلالی در جوابگویی به مشتریان به وجود نخواهد آمد و برقراری ارتباط همچنان پایدار و بدون مشکل است.

وی اظهارداشت : جهت جلوگیری از قطعی های احتمالی در زمان بحران از جمله زلزله ، سرور های سامانه 20118 استان کردستان با در نظر گرفتن استاندارد های لازم به لحاظ فنی به دیوار های اطراف متصل شده اند که ریسک قطعی در چنین شرایطی به صفر می رسد.

گفتنی است اپراتورهای سامانه 20118 مخابرات منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون به تعداد بیش از سه میلیون و 500 تماس مشتریان با حداکثر زمان انتظار یعنی 16 ثانیه پاسخ داده اند.

 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.