flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: مشتریان می توانند جزئیات صورت حساب تلفن ثابت را رایگان دریافت کنند

آزاد حکمت با اشاره به فراهم کردن شرایط آسان برای پرداخت قبض توسط مشتریان تلفن ثابت افزود : مشتریان می توانند جزئیات صورت حساب تلفن ثابت خود را به صورت رایگان دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی خاطر نشان ساخت: با توجه به اینکه ارسال جزئیات صورت حساب از طریق پیامک به دلیل مشکلات مربوط به احراز هویت مقدور نیست، مشتریان تلفن ثابت در استان می توانند برای دریافت جزئیات صورت حساب تلفن خود به پورتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.TCI.IR در قسمت"مخابرات من" ثبت نام کنند.

وی با تشریح بیشتر روش استفاده از "مخابرات من" خاطرنشان کرد: مشتریان در سراسر کشور با ورود به بخش مخابرات من، می توانند به راحتی در قسمت افزودن شماره تلفن های جدید، شماره های خود را ثبت کرده و سپس از طریق منوی دسترسی " مشاهده ریزهزینه های قبض "، ضمن مشاهده تمام جزئیات و کارکرد قبوض، در صورت تمایل اقدام به چاپ آن نمایند.

 حکمت با اشاره به یک ماهه شدن صورت حساب تلفن ثابت در سراسر کشور وهمسو با آن در استان کردستان،تصریح کرد : آخرین مهلت پرداخت صورت حساب، پانزدهم هر ماه است.

وی کد دستوری#2020* از طریق تلفن همراه ، سایت شرکتمخابرات ایران وتماس با سامانه 2000 را از درگاه های ایجاد شده برای پرداخت قبوض تلفن ثابت اعلام کرد.

وی ادامه داد: از مشتریان تقاضا داریم با پرداخت به موقع صورتحساب خود، مخابرات منطقه کردستان را در اجرای طرح‌های توسعه تلفن ثابت یاری کنند.

وی ابراز داشت :در حال حاضر تعداد 581 هزار و 928 شماره تلفن ثابت منصوبه در استان وجود دارد که تعداد 490 هزار و442 شماره آن مشغول بکار است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآور شد : ضریب نفوذ تلفن ثابت در استان 29.8 درصد است

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.