flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: یک میلیارد و500 میلیون ریال در روستای دولاب سرمایه گذاری شده است

آزاد حکمت با اشاره توسعه خدمات مخابراتی در روستای دولاب از توابع شهرستان سنندج افزود: به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان از محصولات و سرویس های مخابرات یک میلیارد و500 میلیون ریال جهت ارائه سرویس ADSL در روستای دولاب هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی با اشاره به اینکه اینترنت پرسرعت یکی از زیرساخت های لازم برای راه اندازی کسب وکارهای کوچک وخانگی ، توسعه اقتصادی در روستا، رونق صنعت گردشگری ، ارتقاء سطح آگاهی عمومی وتخصصی شهروندان ومشتریان به شمار می رود اظهارداشت:در همین راستا و با هدف تحقق مطالبات مشتریان از خدمات مخابراتی و رعایت اصل مشتری مداری زیرساخت های لازم برای بهره مند شدن مشتریان از خدمات مخابراتی در روستای دولاب نصب و راه اندازی شد.
وی یادآورشد: ارتقای زندگی در روستاها اقدامی دیگر جهت جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها است که اینترنت پرسرعت به عنوان ابزار آگاهی روستانشینان از بازارهای داخلی و بین المللی در این خصوص نقش بسزایی دارد.
وی، به نصب دستگاهDSLM، سیستم مترو 1000 و توسعه مسیر انتقال با سرمایه گذاری یک میلیارد و500 میلیون ریال در روستای دولاب اشاره کرد و افزود: با انجام عملیات نصب و راه اندازی وتوسعه زیر ساخت های لازم مشتریان این روستا می توانند از خدمات سرویس اینترنت پرسرعت استفاده نمایند.
مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح اقدامات فنی در این خصوص خاطر نشان ساخت: در حال حاضر ظرفیت سازی برای 128 پورت منصوبه انجام شده که با توجه به استقبال متقاضیان در این روستا طی یک هفته گذشته تعداد 32 پورت آن واگذار و فعال شده است.
حکمت با اشاره به برنامه های این منطقه برای توسعه وارتقا خدمات و محصولات مخابراتی در روستاهای سطح استان ابراز داشت: براساس برنامه ریزی کارشناسی شده با حضورکارشناسان مخابرات استان در قالب تیم های فنی و تخصصی، اقدامات لازم برای بهبودِ کیفیت وتوسعه خدمات در روستاهای دارای اولویت انجام خواهد شد.
وی همچنین گفت : در حال حاضر تعداد 484 روستای استان تحت پوشش خدماتADSLمخابرات هستندکه تعداد 13 روستای آن در سال جاری از این سرویس بهره مند شده اند.


دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.