flag
اخبار

همایش یک روزه فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج کارمندان کردستان در پایگاه شهید قندی برگزار شد.

همایش یک روزه فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج کارمندان کردستان صبح امروز در سالن جلسات پایگاه شهید قندی مخابرات منطقه کردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، مسئول سازمان بسیج کارمندان کردستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و همکاری پایگاه مقاومت شهید قندی مخابرات منطقه ،هدف از برگزاری این همایش را تشریح برنامه‌های سازمان از جمله طرح اعتلای بسیج کارمندان دانست و عنوان داشت: علاوه بر برنامه‌های دفاعی می‌بایست تمام تلاش خود را برای تحقق خواسته‌های فرمانده محترم سپاه بیت المقدس کردستان بکار ببریم.

مهدی بنده مرادی به نقش و جایگاه بسیج اشاره کرد و گفت: چتر بسیج و بسیجی امروزه تهدیدی برای دشمنان نظام در داخل و خارج شده است و بسیار جای خرسندی است که ادارات و ارگان‌های دولتی نیز با تشکیل حلقه‌های بسیج در تامین امنیت سهیم شده اند.

وی افزود:توسعه، تقویت و تثبیت فضای ارزشی در دستگاه‌ها و نهاد‌های اداری محور‌های اصلی بسیج در این همایش هستند.

در ادامه چگونگی برگزاری اردوی جهادی بسیج کارمندان تحت عنوان میز خدمت در مناطق محروم تشریح گردید.

در ابتدای این همایش فرمانده پایگاه مقاومت شهید قندی مخابرات منطقه کردستان، ضمن تسلیت اربعین حسینی به عظمت پیاده روی کربلا و فضای معنوی این رخداد اشاره نمود و یادآور شد: امیداورم بتوانیم با بهره گیری از این فرهنگ غنی در انسجام بخشی ملل مسلمان از حضرت امام حسین (ع) تاسی بگیریم.

دکتر آزاد حکمت افزود: بسیج در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک فرهنگ نهادینه شده است و فرهنگ بسیجی در تمامی عرصه های انقلاب به عنوان یک مسیر راهگشا نقش آفرینی کرده است.

وی با اشاره به رویکرد فرهنگی و اقتصادی بسیج در سالهای پس از انقلاب عنوان داشت: امرز با توجه به مشکلات اقتصادی پیش آمده از معادلات جهانی و خصومتهای قدرتهای بزرگ و استعمارگر بیش از پیش محتاج رویکرد فرهنگی و اقتصادی بسیجی هستیم و نگاه مقام معظم رهبری به موضوع اقتصاد مقاومتی هم در همین مسیر محقق می گردد.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: پایگاه مقاومت شهید قندی افتخار این را دارد که همپای سازمان بسیج کارمندان استان در اجرای برنامه های بسیج موفق عمل نموده است که کسب مقام اول کشوری در بین پایگاه های مقاومت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتهای وابسته در دو سال پیاپی بیانگر این مهم است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تشریح فعالیت های پایگاه شهید قندی مخابرات منطقه ، جذب،بکارگیری،تشکیل حلقه های صالحین،همکاری با قرارگاه استانی راهیان نور، اعزام همکاران بسیجی و خانواده های آنان به اردوهای سیاحتی و زیارتی را از جمله اقدامات این پایگاه خواند.

دکتر حکمت اظهارداشت: جای بسی خرسندی است که 30 درصد کارکنان مخابرات منطقه کردستان را ایثارگران دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا تشکیل می دهند که نشان از برخورداری روحیه و فرهنگ بسیجی دارد

 
.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.

تازه ترین ها
پر بیننده ترین ها