flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : ایثار و از خودگذشتگی شهدا ، افتخار آفرین است

دکتر آزاد حکمت با اشاره به اینکه ایثار،ازخود گذشتگی، یاد و نام شهدا برای ملت ایران افتخار آفرین است افزود: آحاد مختلف مردم در مقابل ایثار و رشادت های شهدا و ایثارگران مسئول هستند و باید هر آنچه را در توان دارند برای گرامیداشت یاد وخاطره این بزرگان بکارگیرند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، دکتر حکمت با تاکید بر دلاوری‌ها و رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان خاطر نشان کرد: این بزرگ مردان تاریخ به خاطر دینداری و وطن پرستی تا آخرین لحظه از کیان و کشور خود دفاع کردند.

وی با بیان اینکه برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان به روحیه و تفکر بسیجی نیازمندیم خاطر نشان ساخت: انتقال ارزش ها و فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان بیش از گذشته لازم و ضروری است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآور شد، مردم بویژه جوانان کشور با تاسی گرفتن از روحیه ایثار و شهادت می توانند خط بطلان بر برنامه ها و نقشه های دشمنان نظام در بخش های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... بکشند.  

وی به مسولیت مخابرات منطقه کردستان در کنگره 5400 شهید استان اشاره داشت و افزود: مخابرات منطقه تا کنون در این کنگره در بخش کمیته فناوری اطلاعات به وظایف محوله خود به خوبی جامه عمل پوشانده است.

دکتر حکمت در ادامه به فعالیت ها و اقدامات مخابرات منطقه کردستان در راستای کنگره 5400 شهید استان اشاره کرد و گفت: تهیه تندیس هشت شهید والا مقام مخابرات و تقدیم آنها همراه با هدایای نقدی به خانواده شهدای مخابرات،تهیه یادمان دائمی هشت شهید با فضای معنوی مرتبط با جایگاه رفیع شهدا در محل ساختمان ستادی مخابرات با هماهنگی ستاد کنگره،جمعبندی زندگی نامه هشت شهید به همراه تصاویر آنان و ارسال به سازمان برای چاپ در کتاب مطمع نظر کنگره از جمله فعالیت های مخابرات منطقه است.

وی همچنین فراهم سازی تمهیدات ساخت مستند شهدای مخابرات منطقه با هماهنگی امور ایثارگران شرکت مخابرات ایران،معرفی شهید علی اکبر اسفندیاری به عنوان شهید شاخص و زمینه سازی نامگذاری یکی از مراکز مهم استان بنام این شهید والا مقام و تهیه کتاب منظومه ملکوت یادنامه و در برگیرنده شهدای مخابرات و بی سیم چی استان با هماهنگی سازمان بسیج کارمندان استان و معاونت فاوا سپاه بیت المقدس کردستان را از دیگر برنامه های منطقه در این راستا اعلام کرد.

گفتنی است :30 درصد کارکنان مخابرات منطقه کردستان را ایثارگران دفاع مقدس و خانواده های معظم شهدا تشکیل می دهند که نشان از برخورداری روحیه و فرهنگ بسیجی دارد .

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.

تازه ترین ها
پر بیننده ترین ها