flag
اخبار

به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا/ فعالیت های بخشی از کارکنان شرکت مخابرات ایران به صورت دورکاری انجام می شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اجرای طرح اضطراری کاهش خطرات احتمالی ویروس کرونا اظهار داشت: همکاران دچار بیماری‌های قلبی، ریوی، ضعف سیستم ایمنی و همچنین جانباران عزیز، طبق صلاحدید مدیران ارشد منطقه تا اطلاع ثانوی و برای حفظ سلامت خود و نزدیکان و اطرافیان، فعالیت‌های شرکت را به صورت دورکاری و با رعایت الزامات ایمنی در منزل انجام می دهند.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس صدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: موضوع مهمی که در روزهای اخیر، به طور جدی زندگی تمام هم وطنان را تحت تاثیر قرار داده، مبارزه با ویروس کرونا است و به همین دلیل ، علاوه بر دورکاری بخشی از کارکنان، به تمام مشترکین شرکت مخابرات ایران اطلاع رسانی شد که برای کاهش تردد در اماکن عمومی و حفظ سلامت خود، از خدمات غیرحضوری شرکت از جمله سامانه ۲۰۰۰، کد دستوری# ۲۰۲۰* و بخش مخابرات من در پرتال استفاده کنند.
 وی افزود: به مراکز پرتردد شرکت مخابرات همچون دفاتر امور مشتریان در سراسر کشور تاکید کرده ایم تا تمهیدات لازم برای ضدعفونی کردن محیط بطور پیوسته و استفاده از اقلام بهداشتی ضروری انجام شود و بتوانیم جدی‌تر با رعایت سلامت کارکنان و مشترکان به امور روزمره بپردازیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان با بیان اینکه مبارزه و پیشگیری از هر بحرانی همت، همکاری و اراده جمعی را می‌طلبد،اظهار امیدواری کرد با آرامش و رعایت پیشگیری های لازم در سطح ملی و موارد تصویب شده همانند دورکاری های لازم و جلوگیری از ترددهای غیرضروری شاهد ریشه‌کنی این بیماری در آینده نزدیک باشیم.
گفتنی است معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران اعلام کرده به منظور حفظ سلامت همکاران و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همکارانی که دارای بیماری های زمینه ای تشدید کننده از قبیل نارسایی ریوی، قلبی، دیابت و ضعف سیستم ایمنی بدن بوده و یا شیمی درمانی می شوند، با تشخیص پزشک معالج و تایید مدیران مناطق در استانها و مدیران کل در ستاد، تا اطلاع ثانوی نیاز به حضور در اداره محل خدمت ندارند.
 مدیران مناطق و ستادی نیز لازم است در اسرع وقت لیست تمام کارکنانی را که به صورت دورکاری انجام وظیفه می کنند، به معاونت توسعه سرمایه انسانی ارسال نمایند.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.