flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : زیر ساخت های شبکه دیتا در شهرستان سروآباد ارتقا یافت

آزاد حکمت با اشاره به توسعه پهنای باند اکثر مراکز روستایی در شهرستان سروآبادافزود: با نصب و راه اندازی تجهیزات لازم و تامین نیازهای مخابراتیِ مشتریان ، زیر ساخت های شبکه دیتا در این شهرستان ارتقا یافته و تقویت شدند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی با بیان اینکه پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص استفاده از سرویس ها و محصولات مخابراتی مستلزم تقویت وتوسعه زیرساخت های لازم است اظهارداشت: به همین منظور و با هدف جلب رضایت مشتریان مخابراتی با سرمایه گذاری، نصب و راه اندازی تجهیزات جدید و توسعه آنها ، زیرساخت شبکه دیتا در شهرستان سروآباد ارتقا یافته است.
حکمت، برگردان UPLINK (پهنای باند اینترنت ودیتا) این شهرستان از مسیر مریوان به مسیر مرکز چمران سنندج، با تامین زیرساخت و لینک 1G را از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا اعلام کردو گفت: اجرای این پروژه موجب افزایش کیفیت و سرعت قابل توجه دیتا در شهرستان سروآباد شده است.
وی ،اجرای عملیات های فنی از جمله تغییر ارتباط روتر سروآباد و سوییچ مرکز از الکتریکال به اپتیکال که کمک بسیار موثری به افزایش سرعتِ دسترسی و پهنای باند داخلی خواهد نمود را از دیگر اقدامات انجام شده دانست و خاطر نشان ساخت: رضایتمندی مشتریان از خدمات و سرویس های مختلف مخابراتی یکی از استراتزیهای منطقه است که با بهره گیری از دانش ،تخصص و توان پرسنل برای تحقق این مهم همچون گذشته از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم.
مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه شرایط و زیرساخت های لازم برای بهره مندی مشتریان مخابراتی در شهرستان سروآباد از سرویس ADSL فراهم است افزود: در حال حاضر تعداد 5 هزار و 88 پورت ADSL منصوبه در این شهرستان وجود دارد که تعداد 3 هزار و 952 پورت آن واگذار شده است.
حکمت آمادگی مخابرات منطقه کردستان، برای واگذاری پورت های جدید به متقاضیان را یادآور شد و عنوان کرد: مشتریان پس از ثبت درخواست خود وانجام مراحل اداری می توانند از خدمات و سرویس های مبتنی بر این بستر بهره مند شوند.
وی ضمن تشریح اقدامات و پروژه های انجام شده در راستای بهره مندی روستا نشینان از ADSL مخابرات دراین شهرستان گفت: در حال حاضر تعداد 30 روستای شهرستان سروآباد دارای ADSL هستند.
وی در پایان خاطر نشان ساخت:پروژه های مختلف مخابراتی با هدف ارتقا ،توسعه و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان در شهرستان سروآباد، تعریف و تدوین شده است که براساس کارشناسی های صورت گرفته و اولویت بندی آنها ،اجرایی و عملیاتی خواهند شد.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.