flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان : پهنای باند دیتا در شهرستان مریوان بیش از دو برابر افزایش یافته است

آزاد حکمت با اشاره به توسعه وتقویت دیتا و اجرای این عملیات به صورت فشرده در شهرستان مریوان افزود: پهنای باند دیتای این شهرستان طی هفته گذشته ، با 2.5 برابر افزایش ، ارتقاء داده شده است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان،وی ضمن تشریح برنامه های پیش بینی شده در راستای توسعه زیرساختهای شبکه دیتا و ایجاد امکان دسترسی برای مشتریان به سرویس های با کیفیت تر مخابرات , عملیات توسعه پهنای باند و UPLINK دیتا بدون هیچگونه قطعی و اختلال ارتباطی برای مشتریان در شهرستان مریوان انجام شد.

وی با اشاره به تداوم آموزشهای مجازی و آنلاین ، ضرورت تامین نیاز پهنای باند مشتریان و همچنین در نظر گرفتن موقعیت شهرستان مریوان به عنوان شهرستان مرزی خاطر نشان ساخت: این ظرفیت از4G (4000 مگ) به 10G(10000 مگ) معادل 2.5 برابر افزایش یافته است.

حکمت با اعلام اینکه به منظور تامین نیازهای مشتریان در حوزه دیتا و سرویس های مبتنی بر آن تلاش های چشمگیری توسط این منطقه در شهرستان مریوان صورت گرفته است عنوان کرد: با اجرای این عملیات ،پهنای باند این شهرستان در یک سال و نیم اخیر پنج برابر افزایش داده شده است.

مدیرمخابرات منطقه کردستان، بررسی و نیازسنجی از مشتریان توسط کارشناسان و مسولان این امر نسبت به استفاده از دیتا و تدوین برنامه ها و پروژه های قابل اجرا در این خصوص و با هدف توسعه و تقویت زیرساخت های لازم در این حوزه اظهارداشت: قبل از پرشدن ظرفیتهای قبلی و پبیش بینی نیاز مشتریان برای ایجاد ظرفیت های جدید اقدام می شود تا در تامین نیازهای آنها ،کوچکترین مشکل و کمبودی به لحاظ ظرفیت های مخابراتی ایجاد نشود.

حکمت با اشاره به اینکه توسعه زیر ساخت ها و ارتقاء خدمات و سرویس های مخابراتی درشهرستانهای مرزی استان یکی از استراتژیهای دارای اولویت در منطقه است، افزود: به همین منظور فعالیت های چشمگیرو اقدامات مطلوبی برای توسعه زیرساخت ها در این شهرستان صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه توسعه و بهبود خدمات مخابراتی در مناطق مرزی در جذب گردشگران داخلی و خارجی و توسعه اقتصادی استان نقش بسزایی دارد، گفت: مخابرات منطقه برای تحقق این مهم،با همت همکاران و استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود گام بر می دارد.

گفتنی است: در حال حاضر بیش از 16 هزار و 80 مشترک ADSL و بیش از 270 مشترک FTTH در شهرستان مریوان وجود دارد.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.