flag
اخبار

جوایز مشترکان خوش شانس همراه اول اهدا شد

در مراسم گرامیداشت هفته وحدت جوایز مشترکان خوش شانس همراه اول مخابرات منطقه کردستان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، در مراسم گرامیداشت هفته وحدت که با حضورمدیران مخابرات منطقه،رییس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان استان کردستان و برندگان همراه اول در سالن اجتماعات مخابرات منطقه برگزار شد دکتر حکمت ضمن تبریک ماه مولود و میلاد پرخیر و برکت نبی مکرم اسلام به فضیلت این ماه مبارک اشاره کرد و گفت: هفته وحدت یکی از مناسبت های قابل توجه این ماه است که همه مردم باید با اخوت وبرادری، همدلی خود را به جهان نشان دهند و برای خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام تلاش نمایند.

وی در ادامه با بیان اینکه، دفاتر پیشخوان در استان برای معرفی سرویس های مخابراتی نقش مکملی را همگام با مخابرات منطقه ایفا می کنند افزود: نتیجه این همکاری ها شناخت بیشتر مشتریان از سرویس های جدید مخابراتی و بهره گیری به موقع از این خدمات است.

دکترحکمت اظهارداشت: با تلاش همکاران توانسته ایم طرح های تشویقی متنوع همراه اول را به موقع برای مشتریان اطلاع رسانی کنیم تا این عزیزان از مزایای آنها بهره مند گردند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در پایان از تلاش و همکاری تمام پرسنل منطقه و دفاتر پیشخوان جهت آشنا ساختن مشتریان با سرویس های مختلف همراه اول و همچنین اعتماد وهمکاری متقابل مشتریان با مخابرات تشکر کرد.

وی با اشاره به اینکه شرکت ارتباطات سیار،اولین و بزرگترین اپراتور همراه اول در کشور است خاطر نشان ساخت: در حال حاضربیش از یک میلیون و 600هزار شماره همراه اول در استان با ضریب نفود 3/98درصد فعال است.

در این مراسم به 21 مشترک خوش شانس همراه اول که در طرح خوش حسابی به قید قرعه برنده شده اند، جوایز 100 میلیون ریالی اهدا شد.

در ادامه این مراسم چند برنامه فرهنگی و هنری اجرا شد.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.