flag
اخبار

دومین همایش پیاده روی کارکنان مخابرات منطقه کردستان با حضور پرشور خانواد ه های آنان برگزار شد

دومین همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه کردستان با حضور مدیر منطقه ،مدیران وکارکنان و خانواده های آنان همزمان با سراسر کشور با هدف معرفی بیشتر شعار شرکت مخابرات ایران تحت عنوان"ارتباطی فراگیر"دراستان کردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، دکتر آزاد حکمت در این همایش با اشاره به اینکه برگزاری چنین برنامه هایی موجب آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها می شود گفت: بی شک این آشنایی و تداوم ارتباطات موجب پیشرفت اهداف و برنامه های مخابرات در سطح استان می شود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان همچنین افزود: حضور پر شور پرسنل منطقه در برنامه هایی با فضای صمیمی شرایط را برای افزایش انگیزه کاری، همفکری و طرح ایده های مناسب در راستای رسیدن به بالندگی مخابرات و معرفی بیشتر برند را فراهم می کند.

 وی در ادامه با بیان اینکه توجه به بحث سلامت روح و روان کارکنان وخانواده های آنان یکی از دغدغه های مسولین مخابرات است تصریح کرد:امیدوارم پرسنل مخابرات منطقه با حضور در برنامه های ورزشی و فرهنگی، همچون گذشته برای حفظ و ارتقاء سلامت و شادابی خود و خانواده هایشان تلاش کنند.

دکتر حکمت ضمن تشکر از مدیران مخابرات ایران به ویژه جناب اقای مهندس صدری مدیر عامل محترم مخابرات ایران و جناب اقای بیدخام مدیر کل روابط عمومی در حمایت و برنامه ریزی چنین مناسبت هایی ، به استقبال گرم کارکنان منطقه و خانواده های آنان از این همایش اشاره کرد و ابراز امیدواری کردکه این مراسم به مناسبت های مختلف تداوم داشته باشد.

این همایش از میدان گاز( دامنه کوه آبیدر) به طرف پارک کودک با حضور پرشور کارکنان مخابرات منطقه کردستان و خانواده های آنان برگزار شد.

گفتنی است در پایان این مراسم جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.