flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: تمام روستاهای شهرستان دهگلان دارای ارتباط مخابراتی هستند

دکتر آزاد حکمت در بازدید از مخابرات شهرستان دهگلان که با حضور معاونین منطقه و امام جمعه این شهرستان انجام شد افزود: در راستای ارائه خدمات مطلوب مخابراتی به مشترکان ، با تلاش همکاران تمام روستاهای شهرستان دهگلان دارای ارتباط مخابراتی هستند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، در این بازدید دکتر حکمت ضمن تشریح خدمات و عملکرد مخابرات منطقه در شهرستان دهگلان با اشاره به اینکه کار مخابرات به لحاظ تنوع محصولات و بروز شدن تکنولوژیهای ارتباطی در مقابل نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشترکان حساس است اظهار داشت: این مجموعه تمام توان خود را برای نیل به اهداف شرکت مخابرات ایران در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات بکار گرفته است.

وی در ادامه یادآور شد: در راستای ارائه تکنولوژیها و خدمات روز مخابراتی به شهروندان ، اکثر روستاهای این شهرستان دارای فیبر نوری هستند.

دکتر حکمت ضمن اینکه امنیت ،سرعت ، کیفیت و ظرفیت بالارا از مزایای فیبر نوری اعلام کرد افزود: بر بستر فیبر نوری بطور همزمان امکان 2.5 میلیون مکالمه وجود دارد در حالی که در کابل مسی همزمان 6 مکالمه امکان پذیر است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان همچنین خاطر نشان ساخت: در حال حاضر برای شهرک های جدید از امکانات فیبر نوری استفاده می شود که در سیم کشی داخل منازل از این تکنولوژی استفاده می شود.

وی خاطر نشان ساخت: با تمام محدودیت های مالی و وجود توپوگرافی استان کردستان ، خوشبختانه جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در استان به مشترکان مخابراتی ارائه می شود که این مهم علاوه بر اولویت های کاری مخابرات، در راستای ایجاد شرایط رفاهی برای مشترکان در جامعه صورت گرفته است.

وی یکی از شرایط لازم برای ارتقاء زیر ساخت ها و خدمات حوزه تلفن همراه را ، نصب دکل های مخابراتی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با بالا رفتن سطح آگاهی و هوشیاری مردم نسب به گذشته در خصوص عدم مضر بودن دکل های مخابراتی اقدامات چشمگیری صورت می پذیرد که نتیجه این امر بهره مندی مشترکان از خدمات با کیفیت مخابراتی خواهد بود.

در ادامه این دیدار امام جمعه شهرستان دهگلان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و عملکرد مناسب مدیر وپرسنل مخابرات منطقه برای ارائه خدمات و توسعه زیر ساخت های مخابرات گفت : تلاش این مجوعه در راستای محرمیت زدایی و خدمت به جامعه ستودنی است.

ماموستا یدالله محمدی ، انجام به موقع وظایف محوله و خدمت رسانی به مردم را نزد مدیران و کارکنان خدوم مخابرات منطقه کردستان را، یکی از دلایل مهم در این مجموعه دانست.

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.