flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: مشترکان شهرستان قروه از آخرین نسل ارتباطی دنیا بهره می گیرند

دکتر آزاد حکمت در دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان قروه با بیان اینکه آخرین تکنولوژیهای ارتباطی دنیا در شهرستان قروه ارائه می شود افزود: مشترکان همراه اول مخابرات از آخرین تکنولوژی ارتباطی دنیا، نسل(4G) بهره مند هستند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی با اعلام اینکه به لحاظ تغییرات سریع تکنولوژی و بروز شدن محصولات مخابراتی، نیاز و مطالبه مشترکان پایان پذیر نیست تصریح کرد: خدا را شاکریم که با همت و یاری پرسنل این مجموعه تا کنون توانسته ایم خدمات مطلوب و در خور مشتریان را همسو با تکنولوژی های جدید دنیا به مشترکان ارائه دهیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان، در ادامه برنامه های در دست اقدام در این شهرستان را تشریح کرد و گفت: در آینده ایی نزدیک سیستم WLL به سایت همراه اول بر اساس استاندارهای موبایل برگردان می شود که با این اقدام، مشکلات فنی مشترکان رفع خواهد شد.

دکتر حکمت خاطر نشان ساخت: در حال حاضر در سطح استان 950 روستا ،توسط مخابرات تحت پوشش خدمات همراه اول هستند که از از این آمار، تعداد 80 روستای آن از روستاهای شهرستان قروه هستند.

وی یادآور شد در شهرستان قروه 34 سایت BTS وجود دارد که از این تعداد 19 سایت آن شهری وتعداد 15 سایت روستایی است که در هر BTS امکان مکالمه برای 90 نفر بطور همزمان وجود دارد.

دکتر حکمت در پایان از همکاری مسولین ارشد و امام جمعه این شهرستان در راستای هماهنگی های لازم جهت فراهم شدن زیر ساخت ها برای انجام پروژه های مخابراتی تقدیر وتشکر نمودند.

در ادامه این دیدار فرماندار شهرستان قروه ضمن تشکر از فعالیت و عملکرد مناسب مخابرات منطقه در خصوص فراهم کردن شرایط لازم برای ارائه خدمات به موقع و با کیفیت مخابراتی به شهروندان، خواستار توفیق روز افزون این مجموعه از درگاه حق شد.

موحد امان اللهی افزود: امیدوارم عملکرد مخابرات منطقه کردستان در راستای خدمت به جامعه ،در آینده نیز همچون گذشته چشمگیر باشد .

 گفتنی است ، دکتر حکمت با حضور در مخابرات شهرستان قروه، با پرسنل این شهرستان  دیداری صمیمی داشتند و از قسمت های فنی مخابرات این شهرستان بازدید به عمل آورد.
 
 
 
 
 

  

 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.