flag
اخبار

مخابرات منطقه کردستان با کاشت 40 نهال ، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را گرامیداشت

همکاران مخابرات منطقه کردستان صبح امروز با کاشت 40 نهال در بوستان کودک در دامنه کوه آبیدر، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان ، در آیین کاشت 40 نهال که با حضور معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، اعضای شورای شهر، فرماندهان نظامی و انتظامی، همکاران منطقه و جمعی از مسولین ارشد استان برگزار شد ؛ مدیر منطقه کردستان ضمن تبریک دهه مبارک فجر وگرامیداشت این ایام با شکوه گفت: این طرح با هدف حمایت از محیط زیست و نماد 40 سال اقتدار و پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری شهرداری سنندج ، اداره کل منابع طبیعی، سازمان جهاد کشاورزی استان همزمان با سراسر کشور اجرا شد.

دکتر آزاد حکمت با اشاره به اینکه پاسداری از ارزشهای انقلاب وظیفه تک تک سازمانها می باشد افزود: علیرغم تلاش دشمنان انقلاب ، چهلمین سال اقتدار نظام مقدس را جشن می گیریم و این وظیفه تمامی دوستداران انقلاب می باشد که به شیوههای مختلف در معرفی چهره واقعی آن تلاش نمایند.

وی کاشت این 40 نهال را نماد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: امیدوارم به یاری خدا و دلسوزی مردم فهیم و انقلابی کشور، ثمره انقلاب 40 هزار ساله شود.

در این مراسم معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار نیز ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تقدیر از مدیر و کارکنان مخابرات منطقه کردستان جهت اجرای این طرح با ارزش گفت: نهال کاری یکی از راهکارهای توسعه استان به عنوان یک ثروت بین نسلی و آیندگان به شمار می رود که امیدوارم تمام سازمانها توجه به محیط زیست و نهال کاری را سرلوحه فعالیتهای کاریشان قرار دهند و این اقدام شایسته فراگیر شود.

دکتر حسین فیروزی با بیان اینکه اجرای نهال کاری در مناسبت های مختلف موجب افزایش و توسعه فضای سبز استان می شود اظهار داشت: این مهم شرایط توسعه پایدار و حفظ محیط زیست را فراهم خواهد کرد که به نوعی جلوه های طبیعت را زیباتر می کند.

وی نقش آفرینی شهرداری، شورای شهر، اداره کل منابع طبیعی ، محیط زیست ودستگاههای مربوطه در این خصوص را بسزا دانست.

در ادامه، برنامه برش کیکِ جشن انقلاب با طرح درختکاری توسط مسولین انجام شد و در پایان 40 نهال توسط مسولین غرس گردید.

 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.