flag
اخبار

از کتاب"منظومه ملکوت" با حضور رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی رو نمایی شد

دکتر آزاد حکمت در پیش کنگره 5400 شهید استان با اشاره به اینکه مخابرات کردستان علاوه بر اینکه در کمیته فناوری اطلاعات وظایف محوله را به خوبی مورد توجه قرار داده است افزود: این منطقه در حوزه های فرهنگی نیز اقدامات قابل توجه ای داشته است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، وی ضمن بیان اینکه تمام دستگاه ها و ادارت در برگزاری باشکوه این کنگره باید از هیچ تلاشی دریغ نکنند افزود: مخابرات کردستان در راستای برنامه های فرهنگی این کنگره اقدام به تدوین کتاب"منظومه ملکوت" با نویسندگی و تالیف مصطفی الله ویسیان از کارشناسان روابط عمومی مخابرات منطقه کرده است .

وی با اعلام اینکه صفحات کتاب " منظومه ملکوت" ، با عکس و تصویر دست نوشته های شهدای مخابرات و بی سیم چی مزین شده است اظهارداشت: نویسنده این کتاب با قلمی فصیح و ادبیاتی زیبا، ارزشهای دفاع مقدس و زندگی نامه شهدای 8 شهید مخابراتی و 9 شهید بی سیم چی استان را در دو فصل و در160 صفحه با تیراژ 1000 جلد به رشته تحریر درآورده است.

دکتر حکمت ضمن تشریح اینکه کتاب مذکوردر برگیرنده یادنامه شهدای مخابرات و بی سیم چی استان کردستان است خاطر نشان ساخت : تدوین این اثر فاخر با حمایت معاونت فاوا سپاه بیت المقدس انجام گرفته است.

لازم به یاد آوری است ، در حاشیه اجلاسیه شهدای کارمند استان پیش کنگره 5400 شهید ، از کتاب "منظومه ملکوت" با حضور دکتر فلاحت پیشه رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان و مسولین ارشد استانی رونمایی شد.

گفتنی است: "لحظه ای با دفتر تنهایی من"، "روابط عمومی از منظر نهج البلاغه"، "واژه نامه عاشورا"، "کبوترهایم را سنگ زدند" و کتاب "شعار سال" از دیگر آثار مصطفی الله ویسیان می باشد که به چاپ رسیده اند.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.