flag
اخبار

مدیر مخابرات منطقه کردستان: خوش حسابی مشترکان تلفن ثابت ، نویدی برای توسعه سرمایه گذاری و ارتقا خدمات مخابراتی است

دکتر آزاد حکمت افزود: با توجه به برنامه ریزی و استراتژی مخابرات منطقه کردستان برای رشد سرمایه گذاری و ارتقا خدمات مخابراتی ، درآمدهای کسب شده در حوزه تلفن ثابت در جهت ورود و بهره گیری تکنولوژیهای جدید مخابراتی سرمایه گذاری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان،وی با اشاره به اینکه 519 هزار و 324 شماره تلفن ثابت با ضریب نفوذ 31.8 درصد مشغول بکار هستند اظهار داشت: خوش حسابی و پرداخت به موقع قبض های تلفن ثابت از سوی مشترکان امکان برنامه ریزی و جذب سرمایه گذاری در این حوزه را میسر می سازد که نتایج آن ارتقا سطح خدمات مخابراتی به شهروندان است.

وی تعامل و همراهی مخابرات منطقه کردستان با مشترکان خود در تمامی حوزه ها بویژه مشترکان تلفن ثابت طی چند سال اخیر را بسیار قابل توجه خواند و افزود: اجرای طرح همکدسازی (با اجرای اين طرح، اين امکان برای هم استانی ها فراهم می شود تا بدون نياز به کد و با يک تعرفه و شرايط يکسان در سطح استان، با يکديگر مکالمه کنند) که نهایتا منجرب به کاهش هزینه های ارتباطی درون استانی مشترکان شده ، نمونه بارز این اقدام است.

دکتر حکمت خاطر نشان ساخت: یکی دیگر از برنامه های مخابرات منطقه کردستان در راستای مشتری مداری در حوزه وصول مطالبات است که مخابرات با بهره گیری از ظرفیت های قانونی و حقوقی ، نهایت همکاری و تعامل را با همه مشترکان تلفن ثابت داشته بگونه ای که در صورت بالابودن کارکرد کنتور تلفن ثابت ، اقدام به تقسیط نمودن قبوض آنها می نماید.

وی مشترکان تلفن ثابت را جزو اولین مشتریان شرکت مخابرات و یاران قدیمی حوزه مخابرات دانست و تصریح کرد: با وجود توسعه دیگرحوزه های ارتباطی و مخابراتی ازجمله ارتباطات سیار ودیتا ، مدیران شرکت مخابرات ایران و به تبع آن مخابرات منطقه کردستان ، همچنان فراهم کردن بسترهای جدید مخابراتی را برای مشتریان تلفن ثابت در اولویت قرار داده اند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ، فراهم نمودن و توسعه زیرساختها ی مخابراتی برای واگذاری سرویس FTTH و ADSL جهت بهره مندی مشترکان تلفن ثابت را از جمله اقدامات مهم برای ارائه تکنولوژیهای جدید و محصولات مخابراتی در حوزه تلفن ثابت بیان نمود.  

 دکتر حکمت در ادامه خاطرنشان ساخت: مخابرات منطقه کردستان آمادگی خود را برای واگذاری 71 هزار و 162 ظرفیت خالی خط تلفن ثابت در استان به متقاضیان اعلام می کند    . 

 وی افزود: در حال حاضر هزینه راه اندازی خط تلفن ثابت به صورت نقدی یک میلیون و 960 هزار ریال و به صورت قسطی 2 میلیون و 180 هزار ریال است.


 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.