flag
اخبار

جوایز برندگان طرح" 1000 گوشی هوشمند همراه اول" به برندگان کردستانی اهدا شد

طی مراسمی با حضور مدیر، معاونین و مدیران منطقه کردستان جوایز برندگان طرح"1000گوشی هوشمند همراه اول"به 15 برنده کردستانی اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان،در این مراسم که در سالن جلسات این منطقه برگزار شد، مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تبریک به مشتریان خوش شانس کردستانی؛ طرح" 1000 گوشی هوشمند همراه اول" را تشریح کرد و گفت:در این طرح به کسانی که سیم کارتهای غیر فعال و خاموش خود را فعال نمودند به قید قرعه به 1000نفر از آنان گوشی هوشمند اهدا می شود ،که 15 نفر از آنان از مشترکین همراه اول استان کردستان بودند.

دکتر آزاد حکمت با اشاره به خدمات مطلوب اپراتور همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور همراه کشور افزود: در حال حاضر همراه اول به یک میلیون و706هزار و58 مشترک با ضریب نفوذ 110 درصد، محصولات و بسته های متنوع ارائه می دهد.

وی ضمن تشریح این مطلب که ارائه خدمات با کیفیت و بروز در حوزه ارتباطات سیار یکی از اهداف و استراتژیهای مخابرات منطقه به مشترکان است خاطر نشان ساخت: در حال حاضر 475 سایت BTS وجود دارد که یک هزارو 307 سایت تکنولوژی بر روی آنها نصب و راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه مخابرات منطقه کردستان آخرین نسل تکنولوژی های همراه دنیا را به مشتریان کردستانی ارائه می دهداظهار داشت: از مجموع سایت های تکنولوژی موبایل، تعداد 353 سایت تکنولوژی 4G، تعداد 339 سایت تکنولوژی 3G و تعداد 625 سایت تکنولوژی  2G هستند.

دکتر حکمت با اعلام اینکه افزایش سایت های 4Gو ارتقاء سایت های  3G  از دیگر برنامه های دارای اولویت مخابرات در راستای مشتری و جذب اعتماد مشترکان است افزود: اکثرمشتریان همراه اول استان در حوزه اینترنت همراه، از تکنولوژی4G  یعنی آخرین نسل آن استفاده می کنند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه مخابرات منطقه کردستان در بخش ارائه خدمات اینترنت ، در دو حوزه اینترنت همراه و ADSL به مشتریان خدمات ارائه می دهد افزود: در حال حاضر 35 درصد جمعیت استان از اینترنت همراه مخابرات و 17 درصد از مزایای ADSL برخوردار هستند.

دکتر حکمت، محرومیت زدایی در روستاها وارائه یکسان خدمات مخابراتی درسطح استان به مشتریان را از دیگر استراتژیهای مخابرات منطقه برشمرد و یادآور شد: در حال حاضر در حوزه ارتباطات سیار، تعداد 950 روستا تحت پوشش خدمات تلفن همراه اول مخابرات هستند که از مزایای آن بهره مند هستند.

گفتتی است: در حال حاضر هفت دفتر نمایندگی همراه اول با هدف رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان همراه اول در استان کردستان فعالیت می کنند.

در ادامه این مراسم، به برندگان خوش شانس کردستانی که به قید قرعه به عنوان برنده در طرح " 1000 گوشی هوشمند همراه اول" معرفی شده بودند ،جایزه گوشی هوشمند اهدا شد.

 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.