flag
اخبار

مخابرات منطقه کردستان در حوزه بازاریابی و فروش، موفق به کسب دو مقام برتر کشوری شد

در بررسی عملکرد حوزه بازاریابی و فروش مناطق مختلف مخابراتی، مخابرات منطقه "کردستان" با کسب دو مقام برتر موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه گردید.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، این منطقه درحوزه بازاریابی بین استانهای متوسط حائز رتبه اول ، و همچنین از بین 200 نمایندگی گرید A سطح کشور ، موفق به کسب عنوان نمایندگی برتر در بین مناطق مخابراتی شد.

بر اساس این گزارش، از "زاهد آروند " مدیر تجاری و امور مشتریان منطقه کردستان با اهدای لوح تقدیر و جایزه تجلیل و تبجیل به عمل آمد.

در این لوح آمده است ؛موفقیت ارزشمند آن استان در حوزه بازاریابی معاونت و فروش بین استان های هم گروه را تبریک عرض نموده و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش های صادقانه جنابعالی و همکاران آن استان ، امید است با اتکال به خداوند متعال و تداوم تلاشهای بی شائبه آن مجموعه ، بیش از پیش در پیشبرد اهداف راهبردی بازاریابی وفروش همراه اول و خدمات رسانی به هموطنان شریف موفق باشید.

این گزارش همچنین می افزاید، نمایندگی گرید A خانم "نشمیل بردبار" به عنوان نماینده برتر، با دریافت لوح تقدیر و جایزه معرفی شد.

در لوح دریافتی خانم بردبار به عنوان نمایندگی برتر گریدهمراه اول نیز آمده است ؛موفقیت ارزشمند آن نمایندگی در کسب رتبه برتر در سال 97 را تبریک عرض نموده و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش های سرکار و همکاران ارجمند آن نمایندگی امیدواریم با ادامه این روند مثبت، موجبات بهبود و توسعه امر خدمت رسانی در حوزه خدمات مشتریان همراه اول را به ارمغان آورید.

در حال حاضر مخابرات منطقه کردستان، به یک میلیون و706هزار و58 مشترک همراه اول با ضریب نفوذ 110 درصد، محصولات و بسته های متنوع ارائه می دهد.

گفتتی است: در حال حاضر هفت دفتر نمایندگی همراه اول با هدف رفع مشکلات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان همراه اول در استان کردستان فعالیت می کنند.


 

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.